Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Kde nejlépe vaří?

Kde nejlépe vaří?

Hlasujte o nejlepší českou restauraci, bar, vinárnu, kavárnu a nebo cukrárnu v celostátní anketě Czech Gastronomy Awards.
12. 10. 2012 | Autor: redakce Apetitu

Každý z nás má svoji oblíbenou restauraci, vinárnu s dobrým vínem, útulnou kavárnu nebo bar, kam rád zajde na dobré pití. Místa, kde vaří výborná jídla, míchají barevné koktejly, pečou nezapomenutelné dorty a která by si zasloužila více pozornosti. Z tohoto důvodu se letos historicky poprvé koná Czech Gastronomy Awards, kde můžete hlasovat pro své oblíbené podniky.

Celostátní soutěž Czech Gastronomy Awards vybere prostřednictvím vašich hlasů ty nejlepší podniky z celé České republiky. Hlasovat můžete v jednotlivých kategoriích podle toho, zda chcete dát svůj hlas restauraci, baru, vinárně, cukrárně, nebo kavárně roku. Rozhodovat se nejprve bude o výhercích z jednotlivých krajů, kteří se nakonec utkají o titul celkového vítěze ve své kategorii. Nominované podniky poznáte podle soutěžního loga, kterým se mohou v průběhu celé soutěže prezentovat. Akce má za cíl nejen ocenit vítězné podniky, ale přispět také k jejich propagaci, zviditelnění a získání potřebné prestiže. Pro vás, hosty, pak chce soutěž mapovat kvalitní místa, která stojí za to navštívit. 

Hlasovat můžete na www.gastronomyawards.cz. Vyhlášení nominovaných podniků proběhne 3. prosince 2012 v Praze.

Připravila Irena VaňkováPřidat komentář