Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Obálka Apetitu roku 2012

Obálka Apetitu roku 2012

Všechny jsou krásné, ale jen jedna může být ta nej. Která z obálek minulého roku vám podle hlasování na Facebooku chutnala nejvíc?
8. 1. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Dlouho byla vaším favoritem prosincová obálka s cukrovím, která už tradičně patří k nejoblíbenějším. Proč, není třeba vysvětlovat. Jak napsala čtenářka Kateřina Plívová: „Tahle vyhrává! Ačkoli není v zahalená v tradičních vánočních barvách, dýchá z ní pohoda, klid a dobré jídlo… a to vše k Vánocům neodmyslitelně patří!“ Nakonec ji však, byť jen o pár hlasů, porazilo červencové číslo s narozeninovým dortem, na kterém jsme si pochutnali při oslavě 100. vydání Apetitu. Dezert s ovocem, který zazáří při jakékoli příležitosti, upekla naše foodstylistka Milka Volfová.

Vaše reakce ukázaly, že milujete sladké. Doslova k nakousnutí pro vás byly perníkové řezy s jablky a karamelem, které zdobily obálku zářijového vydání. Velké ohlasy vzbudil i valentýnský dort s čokoládou, šlehačkou a třešněmi z únorového vydání, které podle čtenářky Lucie Pilařové působí exkluzivně, nadčasově a velmi lákavě. Všechny obálky, pěkně měsíc po měsíci, si můžete prohlédnout v galerii na Facebooku.

5 nej obálek Apetit roku 2012:


  1. Narozeninový dort, Apetit 7/2012
  2. Vánoční cukroví, Apetit 12/2012
  3. Perníkové řezy s jablky, Apetit 9/2012
  4. Čokoládová bábovka s pivem, Apetit 11/2012
  5. Slaný koláč s houbami, Apetit 8/2012

Fotogalerie: Apetit 7/2012

Přidat komentář