Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Hříšné dobroty se slevou v Apetit Shopu

Hříšné dobroty se slevou v Apetit Shopu

Sladce a hřejivě – z nákupního košíku rovnou k mlsným jazýčkům. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší sladkosti.
28. 1. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Podlehněte chuti lahodné 72% čokolády Labooko Panama, zahřeje vás i v tom nejmrazivějším počasí. V redakci jsme si zamilovali nejen její fairtrade původ, ale také designový obal. V Apetit Shopu ji nyní koupíte za speciální cenu 67 Kč!

Ti z vás, co dávají přednost pikantnější chuti, by rozhodně měli vyzkoušet tmavou čokoládu s chilli a jahodami. Svěží ovoce skvěle vyvažuje pálivost koření. Originální čokoládu Mitzi Blue ve tvaru CD koupíte v Apetit Shopu s 10% slevou za 54 Kč!
 
Brusinky nejen skvěle chutnají, ale jsou i zdravé. Obsahují mnoho antioxidantů a mají vysoký podíl vitaminů a minerálních látek. Jako zdravou snídani vyzkoušejte křupavé ovocné müsli s brusinkami. Má i další zdravé plus: neobsahuje přidaný cukr, protože je slazené pšeničným sirupem. Koupíte v Apetit Shopu za 71 Kč.

Přemýšlíte, čím nahradit cukr? Vyzkoušejte netradiční a zdravější variantu – datlový sirup. Výborný je na slazení nápojů, dezertů, salátů, omáček i marinád. Dodává pokrmům příjemnou sladkost a díky svému složení a nižšímu glykemickému indexu nezatěžuje slinivku. V Apetit Shopu ho nyní koupíte za speciální cenu 49 Kč.
 

Fotogalerie: Hříšné čokolády se slevou v Apetit Shopu

Přidat komentář