Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Představte své kulinářské umění na Apetit pikniku

Představte své kulinářské umění na Apetit pikniku

Prožijte atmosféru trhu z druhé strany! Staňte se na jeden den prodejcem svých vlastních dobrot na letním kulinářském trhu časopisu Apetitu.
22. 2. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Nadšenci a neobjevené kulinářské hvězdy – hledáme právě vás! Vaříte doma rádi, experimentujete a vymýšlíte nové recepty na jedinečné pochoutky? Máme pro vás příležitost, při které svým kulinářským uměním obšťastníte spoustu lidí, a ne jen své nejbližší okolí. Vypusťte své dobroty do světa!

Pod patronací Apetitu se můžete na jeden den stát trhovcem a své jedlé výtvory prodávat na kulinářském trhu Apetit piknik, který se bude konat v sobotu 22. června.
Nabízíme vám jedinečnou šanci ověřit si, jak vaše koláče, marmelády, sirupy, pečivo nebo třeba domácí knedlíky chutnají jiným mlsným jazýčkům. Spolu s dalšími trhovci můžete soutěžit o nejlepší výrobek a získat dárky od Apetitu a partnerů pikniku.


Nehledáme profesionální výrobce, ale začátečníky a kulinářské nadšence, kteří své výtvory zatím veřejně neprodávali. Rádi bychom na akci viděli více mužů-kulinářů. Potěšit nás můžete sladkými i slanými dobrotami! Už teď se nám sbíhají sliny na domácí paštiky, klobásky, sušenky, koláče a jiné chuťovky. Těšíme se i na vaše nápady, díky kterým proměníte sezonní plody do báječných lahůdek. 


Chcete představit své dobroty návštěvníkům na červnovém trhu Apetitu? Napište nám na adresu piknik@apetitonline.cz. V e-mailu uveďte:

  1. Své jméno, věk a místo, odkud pocházíte
  2. Něco málo o sobě (kdo jste, čím se zabýváte)
  3. Proč a co rádi vaříte (připojte také fotografii)
  4. Jaké výrobky ze své kuchyně byste chtěli představit na Apetit pikniku a čím jsou výjimečné?
           
Své odpovědi s fotografiemi posílejte do konce března 2013 na adresu piknik@apetitonline.cz. Po vyhodnocení všech příspěvků vás budeme kontaktovat. Těšíme se i na blogery a kulináře, kteří se již zúčastnili předešlých ročníků Apetit pikniku.

Přidat komentář