Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Kuchařka Dorty a dezerty je v mobilu

Kuchařka Dorty a dezerty je v mobilu

Právě jsme pro vás dopekli další mobilní aplikaci. Tentokrát se s námi můžete pustit do dortů a dezertů. Sladký konec zimy!
25. 2. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Dezert je věc, která vždy zaboduje. V mobilní aplikaci Dorty a dezerty najdete osmdesát pět receptů. Úžasných, sladkých, neodolatelných… Všechny jsme vyzkoušeli a ochutnali v redakční kuchyni. Mobilní kuchařka má osm kapitol, ve kterých najdete dechberoucí dorty, zákusky z cukrárny, nepečené rychlovky i úplnou klasiku. Připravujte s námi dorty a dezerty. Díky chytré aplikaci do mobilu nyní kdykoli a kdekoli! Kuchařku do mobilu Dorty a dezerty stahujte na iTunes.com (iPhone verze) nebo v Google play (Android verze).

O mobilních aplikacích Edice Apetit


Mobilní aplikace pro chytré telefony navazuje na mimořádný úspěch knižní Edice Apetit. S aplikací mají uživatelé kdykoli a kdekoli po ruce nejoblíbenější recepty z časopisu Apetit ‚svázané‘ do mobilních kuchařek. Vybírat mohou z kuchařek Maso, Polévky, Brambory, Party, Vánoce, Dorty a dezerty, a již brzy přibudou také Těstoviny a Saláty. S podporou takové on-line kuchařské knihovny se do vaření může pustit každý: zkušený kulinář i naprostý začátečník. Součástí aplikace jsou i funkce jako nákupní košík, který intuitivním způsobem spojuje ingredience s nákupním seznamem, nebo propojení na sociální sítě pro okamžité sdílení receptů s přáteli.

Fotogalerie: Kuchařka Dorty a dezerty je v mobilu

Přidat komentář