Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Česká kniha je třetí nejlepší kuchařskou prvotinou světa

Česká kniha je třetí nejlepší kuchařskou prvotinou světa

Škoda nevařit – Kuchařka plná hudby stanula na stupních vítězů v celosvětové soutěži Gourmand World Cookbook Awards. Její autor, osmnáctiletý Martin Škoda, si z Paříže odvezl významné ocenění.
28. 2. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Finále celosvětové soutěže Gourmand World Cookbook Awards 2013 se konalo 23. února 2013 v Paříži. V klání o nejlepší kuchařské knihy se utkalo 171 zemí. O vítězství kuchařka Škoda nevařit bojovala s publikacemi z Německa, Grenady, Hongkongu a USA. „Takový úspěch jsem nečekal! Bylo pro mne ctí usednout v jednom sále s tolika významnými lidmi z oboru gastronomie z celého světa. Pro mne jako studenta, kuchaře-amatéra, bylo třetí místo něčím snovým, a teď o víkendu se ten sen stal skutečností,“ popisuje své dojmy mladý kulinář Martin Škoda.

Vaření s mladým kuchařem


Martinova kuchařka Škoda nevařit, která vyšla s podtitulem Kuchařka plná hudby, zaujme všechny milovníky dobrého jídla. Jak autor prozradil, cílí především na své vrstevníky, kterým chce ukázat, že i jídlo, jako je pizza nebo hamburger, mohou připravit sami doma, a mnohem lépe než ve fastfoodu! Recepty doplňují fotografie jídel, které mladý kuchař sám nafotil. Ke každému pokrmu navíc vybral i hudbu, jež podle něj nejlépe doplní atmosféru při vaření. Kuchařku Škoda nevařit vydalo nakladatelství Smart Press. Stojí 399 Kč.


Přidat komentář