Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
On-line služba třídí a hlídá akční slevy za vás

On-line služba třídí a hlídá akční slevy za vás

Pomoc s orientací v nabídce obchodních řetězců a drogerií nabízí nová služba Kupi.cz. Na jednom nákupu můžete ušetřit i několik set korun.
14. 3. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Také vám papírové letáky, kterými přetéká vaše schránka, přijdou jako velmi nepraktická věc? Akční nabídky obchodních řetězců nyní najdete pěkně pohromadě a přehledně setříděné na jednom místě. Stránka www.kupi.cz eviduje všechny probíhající slevové akce, a vy tak můžete snadno vyhledat jen zboží, které nejčastěji nakupujete, aniž byste se museli probírat další nabídkou, o kterou nemáte zájem.

Hlídací pes akčního zboží


Portál www.kupi.cz slibuje, že na něm vždy najdete nejvýhodnější cenu zboží, které vás zajímá, a to v obchodech, kde nejčastěji nakupujete. Jen pár kliknutí vás dělí od toho, abyste se dozvěděli, zda některá z blízkých prodejen nemá v akci vaši oblíbenou kosmetiku či pamlsek pro domácího mazlíčka. Zaujalo nás, že stránky nemusíte sledovat pravidelně, a přesto nepřehlédnete žádnou slevu. Stačí si nastavit hlídání akční ceny zboží, které si sami určíte. Pak už jen čekáte na e-mail, který vám automaticky stránka zašle v okamžiku, kdy se akce na daný výrobek rozběhne.

Co na novinku říkáte vy? Už jste ji využili? A baví vás?

Přidat komentář