Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Veselé Velikonoce s dubnovým Apetitem

Veselé Velikonoce s dubnovým Apetitem

S novým časopisem z redakce Apetit má jaro zelenou. Vychází právě dnes!
18. 3. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Co pro vás redakce Apetitu připravila? Tipy na velikonoční dekorace, které snadno vyrobíte doma v kuchyni. Letos ozdobte jarní stůl věncem s kynutými ptáčky, hnízdy s barevnými vajíčky a z malovaných vaječných skořápek udělejte vázičky na kytky. K nazdobenému stolu jsme pro vás vyladili sváteční menu, které je důvodem, proč pozvat rodinu či přátele na oběd. Jeho přípravu zvládnou i naprostí začátečníci. Nechybí svěží polévka ani famózní dort s malinami a pistáciemi. A navíc naše nejoblíbenější recepty na velikonoční nádivky, plněná vejce a dobroty, které se doslova zelenají na talíři.

Zajíčci pro koledníky


Vlastnoručně vyrobená sladká vajíčka a zajíčci udělají koledníkům větší radost než kupované sladkosti. Pusťte se s námi do přípravy velikonočního zajíčka z tvarohového těsta, zajíčkového dortu, čokoládových vajíček na špejli, žužu zajíčků a mrkvových muffinů se zaječími oušky.

Dále v čísle


Jehněčí kolínko, recepty z rebarbory, 3× mleté maso, zásoby do mrazáku, test majonéz a metliček, znovuzrození kváskového chleba a další

Apetit duben 2013 vychází ve čtvrtek 21. března. Koupíte ho v novinových stáncích za 54,90 Kč/1,99 €.

Fotogalerie: Veselé Velikonoce s dubnovým Apetitem

Přidat komentář