Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Zveme vás na Prague Food Festival

Zveme vás na Prague Food Festival

Letošní víkendový svátek jídla si připravil spoustu novinek. Těšíme se na zastřešené degustační zóny u každé restaurace, které slibují větší pohodlí, a na relaxační Piknikovou louku. Přijdete také?
19. 4. 2013 | Autor: redakce Apetitu
Prague Food Festival se letos koná od pátku 24. do neděle 26. května. Stejně jako v loňském roce mu prostor poskytne Královská zahrada Pražského hradu. Již nyní můžete koupit v předprodeji vstupenky za zvýhodněnou cenu 400 Kč. Cena zahrnuje vstupné a 10 Grandů na základní degustaci. Vstupenky se prodávají na konkrétní dny, přesné časy, s označením, kterým vchodem vstoupit do areálu. Ušetříte si tak stání v dlouhých frontách.

Návštěvníky letos čeká nový program v Míčovně – slepá ochutnávka, institut chuti, kurzy vaření pro rodiny pod taktovkou renomovaných šéfkuchařů. Kromě toho se můžete těšit na workshopy na stáncích restaurací, snoubení jídla s vínem, pivem, koktejly nebo řízené degustace. Pro nejmenší bude připraven dětský koutek.

Apetit nebude chybět ani na sedmém ročníku Prague Food Festivalu. Náš stánek se může stát vaším základním táborem, odkud budete vyrážet za kulinářským dobrodružstvím. Seznámíte se s celou redakcí a k prohlédnutí budou také kuchařky z Edice Apetit. Každý festivalový den nás můžete vidět v akci a na Piknikové louce budeme nabízet geniální domácí citronádu k osvěžení

Uvidíme se na Prague Food Festivalu 24.–26. května 2013 v Královské zahradě Pražského hradu. Sledujte festivalové novinky na www.apetitonline.cz/prague-food-festival

Přidat komentář