Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Restaurace budou na Valentýna opuštěné

Restaurace budou na Valentýna opuštěné

Okázalé oslavy svatého Valentýna jsou mezi bohatými Američany naprosto out. Nekupují ani růžové diamanty, ani červená porsche a bez povšimnutí nechávají i luxusní restaurace. Hospodářská krize dostihla každého – zatímco obyčejní lidé na drahé oslavy svátku zamilovaných zkrátka nemají finanční prostředky, milionáři a ropní magnáti se jimi zase nechlubí a snaží se vyvarovat nákupu křiklavých dárků. Valentýna tak budou slavit všichni velmi střídmě.
12. 2. 2009 | Autor: redakce Apetitu

V Hollywoodu snad nikdy nebylo tak snadné rezervovat si na romantického 14. února místa v luxusních podnicích – zejí totiž z větší části prázdnotou. Také výdaje na den zamilovaných v rodině s průměrným příjmem letos poklesnou – podle průzkumů veřejného mínění asi o čtvrtinu.

„Za lepších časů byly běžnými dárky za desetitisíce dolarů, například žluté diamanty a šperky od prominentních firem, jako je Cartier,“ tvrdí marketingový expert Richard Baker. „Ale komu by se chtělo v dnešní době platit 110 dolarů za růže?“ dodává k tomu majitel květinářství Tiger Lily Florist Manny Gonzales.

Počet rezervací míst v populárních hollywoodských restauracích o svátku svatého Valentýna klesl ve srovnání s loňským rokem zhruba o 25 procent.

Přidat komentář