Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Otevřete si vlastní restauraci. Na jeden jediný den…

Otevřete si vlastní restauraci. Na jeden jediný den…

18. srpna budou opět ulice, byty a další místa patřit pop-up restauracím, které se na jediný den objeví a pak zase zmizí. Restaurant Day dává příležitost všem, kteří milují dobré jídlo, jsou kreativní a chtějí se o to podělit s ostatními.
1. 8. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Restaurant Day je koncept, který vznikl v Helsinkách. Vytváří prostor pro všechny, kdo si chtějí na jeden den vyzkoušet, jaké je mít svoji restauraci. Česká republika se k akci poprvé připojila letos 18. května, svá jídla nabídlo na dvacet pop-up restaurací (více o akci najdete na Facebooku). Příští celosvětový Restaurant Day je plánován na neděli 18. srpna, tak si tento termín vyznačte v kalendáři. Zažijete nečekané, ochutnáte nevídané…

Jak na to


Vlastní pop-up restauraci můžete mít i vy. Nepotřebujete na to žádná zvláštní povolení. Stačí si jen vymyslet, co chcete nabízet – zeleninové quiche ve stylu francouzského bistra, ovocné koláče podle receptu vaší maminky, nebo šestichodovou večeři u sebe v bytě? Je to jen na vás. Až si vše promyslíte a zvážíte své možnosti, registrujte svoji pop-up restauraci na oficiálních stránkách www.restaurantday.org. Pak už jen stačí šířit info o svém projektu mezi své přátele a známé, přátele přátel, rodinu… aby vaše jídlo přišlo ochutnat co nejvíc lidí.


Přidat komentář