Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Pomozte vybrat nejlepší českou restauraci

Pomozte vybrat nejlepší českou restauraci

Jak poznat, který podnik stojí za návštěvu a kam raději nevkročit? Napoví vám Maurerův výběr Grand Restaurant. Osmnácté vydání publikace o nejlepších a nejzajímavějších českých restauracích se právě připravuje. Svůj názor můžete připojit i vy.
10. 9. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Až do 15. září se můžete zdarma registrovat na www.grandrestaurant.cz, oznámkovat své oblíbené podniky a zapojit se do tuzemské ankety Maurerův výběr Grand Restaurant. „Hlavním posláním této celostátní ankety je objektivně hodnotit restaurace v České republice, přinášet ověřené informace, zaručené tipy a zvedat úroveň české gastronomie,“ vysvětluje zakladatel ankety Pavel Maurer a doplňuje, že nezávislého průvodce českými restauracemi tvoří názory dobrovolných hodnotitelů, kteří tajně a na své náklady v průběhu celého roku navštěvují a známkují jednotlivé podniky.

Loni nejvíce zaujal brněnský podnik Koishi – Fish & Sushi, který se stal absolutním vítězem ankety Maurerův výběr Grand Restaurant. Zda svoji pozici obhájí, nebo ho vystřídá úspěšnější restaurace, se dozvíme na konci listopadu.

Jak se zapojit


Líbí se vám v některém podniku, nebo vás někde naštvali? Dejte o tom jednoduše vědět ostatním. V minulém roce se do hodnocení zapojilo 849 gurmánů, kteří oznámkovali 837 českých restaurací. Stačí se zaregistrovat na www.grandrestaurant.cz, udílet známky, komentovat a sdílet zážitky s ostatními, kteří také chtějí jíst v českých restauracích dobré jídlo a dostat ho s náležitým servisem v příjemném prostředí.

Letošním lákadlem pro hlasování je účast na slavnostním ceremoniálu, kde budou vyhlášeny nejlepší restaurace. „Na tuto prestižní akci zveme vybrané hodnotitele, aby se mohli setkat a ochutnat umění těch nejlepších! Proto neváhejte a ovlivňujte s námi českou gastronomii. Možná se zrovna vy zúčastníte tohoto unikátního večera,“ uvedl Pavel Maurer, který k hlasování vybízí také v následujícím vtipném spotu


Přidat komentář