Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Vyhrajte vstupenky na svátek všech rybářů

Vyhrajte vstupenky na svátek všech rybářů

Apetit klub má pro vás další soutěž – tentokrát jsou v sázce vstupenky na druhý ročník rybářského veletrhu Petrův zdar, který můžete navštívit v prostorách Veletržního paláce v Praze od 26. února do 1. března 2009. Nadšení rybáři i aktivní zájemci o sportovní rybolov se mohou těšit na rozsáhlou expozici vystavovaných produktů, letošní ročník však přinese také bohatý doprovodný program a na své si přijdou i dámy zapálené pro správnou věc!
12. 2. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Nejen pro dámy je připravena série módních přehlídek, vaření s Milošem Štěpničkou, včetně následné ochutnávky a autogramiády jeho sbírky Rybích receptářů, a nebude chybět ani řada odborných přednášek. Na veletrh se přijde podívat i ‚první dáma české rybařiny‘ Zdena Svejkovská, která se podělí o své zážitky z cest po Mongolsku. Nebudou chybět ani bratři Míkové, kteří se pokusili o světový rekord v nonstop lovu kaprů v maratonské délce více než 42 dní, a splnili tak podmínky pro zápis do Guinnessovy knihy rekordů.

Vyhrát dva volné vstupy je opravdu snadné, soutěžní otázka je nejen jednoduchá, ale i zábavná, tak hurá do toho a rybolovu zdar! Soutěž končí už 22. února!

Soutěž najdete v sekci Soutěže pod záložkou Apetit klub. Soutěžit mohou jen členové klubu Apetit, pokud mezi nimi ještě nejste, zaregistrujte se.

Přidat komentář