Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Originální drinky osvěží Designblok

Originální drinky osvěží Designblok

Absolut Vodka + čeští designéři = zajímavé koktejly v neotřelém prostředí
24. 9. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Absolut Vodka se spojila s mladými českými umělci. Výsledek jejich spolupráce představí na Designbloku, který se koná v týdnu od 7. do 13. října. Unikátní designový bar se švédskou vodkou a jedinečnými koktejly najdete v Superstudiu Designbloku v Nákladovém nádraží Žižkov.

Designové drinky


Kreativní spolupráce se špičkovými umělci je pro značku Absolut typická již od 80. let. Pro letošní Designblok, který patří k nejvýznamnějším tuzemským přehlídkám designu a módy, vyzvala ke spolupráci mladé české designéry. Návrh baru vytvořil tým architektů Edit! Architects, na konceptu a výrobě instalace se podílel také kolektiv OKOLO. Hostesky a barmany oblékne módní návrhář Pavel Brejcha. Po celý týden se budou za barem Absolut Vodka míchat koktejly, které přímo pro Designblok vytvořil mixolog Aleš Půta, majitel pražského Hemingway baru. 

Náš tip


Pokud rádi sdílíte své zážitky prostředictvím Facebooku a Instagramu, určitě se na Designbloku zapojte do on-line Absolut Gallery. Nabídne spoustu rámečků a pozadí, do kterých můžete vkládat své fotografie a propojit je se sociálními sítěmi. Hravé a zábavné!

Foto: archiv firmy

Fotogalerie: Originální drinky osvěží Designblok

Přidat komentář