Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Snídejte zdravě

Snídejte zdravě

Výživoví specialisté neustále zdůrazňují, že snídaně je jednou z nejdůležitějších částí vašeho dne.
14. 10. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Pokud nemíváte ráno na přípravu poctivé snídaně čas, myslete na ni s předstihem a pusťte se do ní už večer. Vybírejte takové recepty, které se přizpůsobí vašemu rychlému životnímu stylu. Ideální jsou proto pomazánky, do kterých přimícháte svoji oblíbenou kombinaci ingrediencí včetně bylinek a koření. Klasikou jsou vajíčková, rybičková a šunková pomazánka, které chutnají dětem i dospělým. Přidejte k nim kousek zeleniny nebo půlku podzimního jablíčka, a vyvážená snídaně je na světě.

Jídlo pro zdraví


Do základu pomazánek můžete použít například novinku Flora Gold. Tento rostlinný tuk má jemnou máslovou chuť. Skvěle se hodí i k namazání obložených chlebů nebo na zapékané sendviče. Jeho složení je v souladu s nejnovějšími poznatky odborníků na výživu. Obsahuje látky, které příznivě působí na lidské zdraví. Má vysoký obsah polynenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6, jež příznivě působí na lidské zdraví, ale obsahuje také o 67 % méně nasycených mastných kyselin než máslo.


Pošlete recept


Po celý říjen můžete soutěžit s novinkou Flora Gold na Apetitonline.cz. Stačí s ní připravit jakýkoli pokrm a poslat recept pomocí registračního formuláře na www.apetitonline.cz/poslireceptavyhraj. Vložit můžete i fotografii hotového jídla. Zapojit se můžete ještě během celého měsíce října. Jídla mohou být ze studené i teplé kuchyně. Flora Gold je totiž skvělá nejen na mazání, ale i na vaření či pečení. Nejlepší recepty, které vybere odborná porota, budou odměněny skvělými pomocníky do kuchyně. Těšit se můžete na kuchyňský robot, domácí pekárnu nebo tyčový mixér.

Související

Co dělat, když zajídáte stres?

Už od dětství v sobě máme zakódováno, že jídlo je „lék“ na všechny naše neduhy. Copak vám maminka neříkala, že když...

Přidat komentář