Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Gordon Ramsay doplácí na nevěru

Gordon Ramsay doplácí na nevěru

Světoznámý šéfkuchař, majitel restaurací po celém světě a držitel několika michelinských hvězdiček se dostal do křížku s rádoby módní ikonou Victorií Beckham. Sešlo prý i z jejich údajného plánu založit si vlastní restauraci. To vše jen proto, že se manželce fotbalové hvězdy nelíbí, že se slavný šéfkuchař nechal několikrát nachytat, jak podvádí svou ženu Tanu s televizní hvězdičkou Sarah Symonds.
15. 2. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Beckhamovi, kteří měli vždy pro extravagantního kuchaře otevřené dveře ve své losangeleské rezidenci, mu ale na rozdíl od nás nemůžou přijít na jméno. Podle zdroje z blízkosti rodiny je Victoria zhnusena, jak málo si Gordon váží své manželky. „Victoria ctí manželství nade vše a ačkoli bývala s Gordonem výborná kamarádka, a dokonce si spolu chtěli otevřít podnik, úspěšně se mu po jeho provalené kauze s nevěrou vyhýbá," uvedl zdroj s tím, že si Victoria nepřeje, aby Ramsay naočkoval svým hříchem jejího manžela, vzorného otce od rodiny.

Gordon Ramsay nedávno při příležitosti prvního výročí své restaurace Maze navštívil Prahu. Pro novináře, kteří s ním ten den dělali rozhovory, bylo téma nevěry tabu s širokým ochranným pásmem. Jedna z novinářek, která se k ochrannému pásmu jen přiblížila, přišla o rozhovor. Apetit byl naštěstí obezřetnější, a tak si skvělé povídání se slavným Skotem můžete přečíst v únorovém Apetitu, který je právě na stáncích. Dozvíte se v něm, jaké jsou kuchařské trendy na rok 2009 i co si Gordon Ramsay myslí o svém kolegovi Jamiem Oliverovi.

Přidat komentář