Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Silvestr za dveřmi. Kam pro bublinky?

Silvestr za dveřmi. Kam pro bublinky?

V Praze otevřeli dvě specializované prodejny se šumivými alkoholickými nápoji. Kdy jindy než před Novým rokem nakouknout dovnitř a pořídit zásoby?
31. 12. 2013 | Autor:

Prosekárna, Vinohrady


Vinohradská Prosekárna se specializuje jen na šumivé víno Prosecco. Celý koncept baru je inspirován designem italských tratorií a díky svému příjemnému interiéru je vhodný pro firemní večírky i posezení s přáteli. Kromě sklenky bublinek vám zde nabídnou i malé italské chuťovky a jako digestiv šálek pravé italské kávy Caffé Del Doge. Mimopražští mohou navštívit oficiální e-shop.Bubble Lounge, Praha 1


Pokud se chcete prošumět do jiné evropské země, nebo dokonce až za moře, celosvětová nabídka šumivých vín v Bubble Lounge se vám bude líbit. V nabídce najdete třeba francouzské Crémanty, argentinské Mendoza nebo luxusní Veuve Clicquot či Dom Pérignon, vhodné pro speciální chvíle. K vínu si zde můžete objednat šneky s bylinkovým máslem a bagetkou, mušle sv. Jakuba na limetkové smetaně nebo třeba lososový tatarák s koprem a citronovým cukrem. Celou nabídku včetně poledních menu najdete tady.

Tip redakce: Vylepšete šumivé víno podle světoznámého receptu! Nápoj Kir Royal byl pojmenován po Félixi Kirovi, starostovi francouzského města Dijon, jednom z hrdinů odporu za 2. světové války.

Připravila Nikita Rybová


Přidat komentář