Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
KOMERČNÍ SDĚLENÍ

5 důvodů, proč potřebujete automatický kávovar

Žádné zdlouhavé přípravy. Skvělá káva i pěna. Automatický kávovar si zamilujete na první dobrou.
8. 11. 2018 | Autor: Komerční prezentace

Podzimní novinka, plnoautomatický kávovar Philips 5000 LatteGo, je snem každého milovníka kávy. Připraví vám čerstvou kávu během chvilky, bez velkého úsilí a s božsky našlehanou mléčnou pěnou. A až kávu dopijete, během chvilky kávovar jednoduše propláchnete a máte hotovo.

 

1. důvod: Máte na výběr

S Philips 5000 LatteGo si můžete každý den vybrat jinou kávu. Na výběr jich máte celkem šest a je jen na vás, jestli si dopřejete klasické espresso, bohaté cappuccino, obří americano nebo třeba oblíbené latte macchiato. Každý nápoj navíc připravíte pouhým stisknutím tlačítka, takže nemusíte nic složitě připravovat ani přemýšlet, jaká všechna tlačítka musíte na kávovaru zmáčknout.

 

2. důvod: Vždy čerstvá káva

Do každého šálku vám kávovar sám namele čerstvou kávu. Respektive ji namelou extrémně odolné a přesné keramické mlýnky, které se při mletí nepřehřívají a starají se o to, aby zůstalo zcela zachováno plné aroma a chuť kávy. Zásobník kávových zrn navíc disponuje i aroma těsněním, takže si zrna i během uskladnění v něm uchovávají svou čerstvost.

 

3. důvod: Silnější, objemnější i teplejší

Chtěli byste raději espresso o něco silnější, teplejší nebo objemnější? Nebo naopak cappuccino méně silné či teplé? Není problém. Philips 5000 LatteGo vám umožní doladit si každý šálek podle své chuti. Můžete ubírat či přidávat objem nápoje, sílu nebo teplotu, a až najdete optimální kombinaci, můžete si ji uložit do paměti a příště už jít najisto.

 

4. důvod: Pěna tak lahodná, až se vám zatají dech

Jestliže si potrpíte na opravdu dobrou mléčnou pěnu, je Philips 5000 LatteGo určen právě vám. Jeho unikátní mléčný systém dokáže míchat mléko, páru a vzduch v optimálním poměru a vzniklou krémovou pěnu o správné teplotě nalije do šálku tak opatrně, že ji nebudete muset stírat ani z linky, ani ze sebe. Celý napěňovač LatteGo je navíc konstruován velmi jednoduše, nenajdete na něm žádné trubičky ani jiné skryté díly; má pouze dva díly, které po použití snadno rozložíte a opláchnete pod tekoucí vodou (během 15 vteřin), nebo je vložíte do myčky.

 

5. důvod: Čistí se (skoro) sám

Philips 5000 LatteGo se po každé přípravě kávy automaticky propláchne a zároveň odstraní vodní kámen, o což se postará patentovaný vodní filtr AquaClean. Nemusíte tedy kávovar pracně čistit, pouze pravidelně měnit filtr, na což vás kávovar sám upozorní. Celou spařovací jednotku navíc snadno vyjmete a jednoduše opláchnete vodou.

Více zjistíte na www.philips.cz/lattego.

Advertisement

Přidat komentář