Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Apetit klub zve na velikonoční pečení

Apetit klub zve na velikonoční pečení

Ještě nikdy jste nepekli beránka a místo mazance taháte každý rok z trouby obrovský balvan? Nevadí! Letos vás naučíme všechny triky, doma tak rázem budete za mistra pekaře. Společně s novým margarínem Senna Delikatess zveme všechny členy Apetit klubu na kurz velikonočního pečení.
9. 3. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Na kurzu si pod odborným dohledem profesionálního pekaře a cukrářky vyzkoušíte přípravu a pečení mazance i beránka, smažení jidášů (sladkých i slaných), upletete si velikonoční briošky, velikonoční věnce a jiné zábavné pletánky, které by na velikonočním stole neměly chybět.

Kromě samotného pečení objevíte i různé způsoby polévaní a zdobení perníčků a ozdobíte si perníkové vajíčko. V neposlední řadě si vyzkoušíte, jak se dělá vizovické velikonoční dekorační pečivo a ‚madeirové‘ kraslice.

Kurz se koná v sobotu 4.  dubna 2009 od 9.00 v prostorách firmy Omega CZ, maximální počet účastníků kurzu je 12 – k dispozici budou tři instruktoři, profesionální pekaři a cukrářka. Předpokládaná délka kurzu je 5–6 hodin. V případě velkého zájmu bude otevřen i nedělní (5. 4. 2009) kurz.

Cena kurzu je 2200 Kč vč. DPH. V ceně jsou zahrnuté suroviny, občerstvení v průběhu kurzu (nealko nápoje, pizza, slané záviny), odborný výklad a kuchařská zástěra. Z kurzu si domů odnesete vámi upečený mazanec, nazdobenou perníkovou kraslici a vše, co se vám povede. Dostanete balení margarinu Senna Delikatess na pečení doma a pekařskou zástěru nebo kartu.

Členové Apetit klubu mají slevu 15% z ceny kurzovného, lekce velikonočního pečení je tedy vyjde na pouhých 1870 Kč! Stačí v přihlášce na www.vitalco.cz zaškrtnout, že jste členy Apetit klubu.

Přidat komentář