Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Pojďte si hrát!

Pojďte si hrát!

Máte volnou chvilku nebo si potřebujete odpočinout od práce a zabavit se něčím, u čeho nemusíte moc přemýšlet? Zkuste jednoduché hry s kulinářskou tematikou, které najdete na stránkách www.onlinegames.net. Pod záložkou Cooking Games se totiž nabízí hned několik různých on-line her: jako číšník můžete rozdávat občerstvení a sbírat  body, jako kuchař můžete na pláži grilovat ryby a vydělávat si poctivé dolary a nebo se jako pekař můžete pokoušet o dokonalý koláč. Navíc nemusíte nic nikam stahovat ani instalovat, takže nemusíte volat IT oddělení!
3. 6. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Nutno přiznat, že většina her vás bude bavit, pouze pokud chcete ‚vypnout‘ a nebo si pročistit mozek. Kromě her, kde si musíte něco pamatovat (většinou jde však o jednoduchá pravidla), se toho po vás totiž moc nechce. Prověříte si maximálně angličtinu (instrukce jsou jen v Aj), rychlost svého počítače a práce s myší.

Teenager zvyklý ‚pařit‘ na počítači by se asi těmto hrám vysmál nebo by u nich nudou usnul. Pro zpestření pracovního dne (inu někdo chodí na cigaretku, někdo na www.onlinegames.net) se však hodí. Jen počkejte, až se na vás sesypou zákazníci, že jste jim dali špatný falafel. To jim to pak budete chtít hodně rychle vrátit a vylepšit si skóre. A že neumíte udělat hamburger? Game over?? Žádné takové! Start new game!

Přidat komentář