Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Máte něco na srdci či na jazyku? Blogujte!

Máte něco na srdci či na jazyku? Blogujte!

Nejen my jsme propadli jídlu, víme, že v tom jedete také. Proto jsme pro vás před časem spustili na www.apetitonline.cz blogy, abyste nám mohli psát vaše gastronomické slasti i strasti, ať už to bude o číšníkovi, který vás polil horkým čajem, nebo o vylízaném talíři v zapadlé hospůdce. Jsme zvědavi na vaše postřehy i na to, nad čím nevěřícně kroutíte hlavou. Ne nadarmo se říká, že sdílená radost je dvojnásobná a sdílená starost je poloviční.
22. 6. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Nenechávejte si proto své zážitky pro sebe a pošlete je do světa prostřednictvím blogu. Někoho potěší, někoho podpoří a možná že před vámi i někdo smekne. Neobořit se na líného číšníka a nechrlit na namyšleného kuchaře sprostá slova je občas velké umění.

Vykřičte to do blogu!

Vlastní blog má založený každý z členů Apetit klubu. Do blogu se nejjednodušeji dostanete po přihlášení z hlavní stránky, kdy v pravém horním rohu, v zeleném rámečku, kliknete na ‚Můj blog‘. Pak již jen stačí kliknout na ‚Přidat příspěvek‘ a můžete začít psát. Aby se ostatní uživatelé stránek www.apetitonline.cz v množství blogů vyznali, nezapomeňte svůj příspěvek zařadit do jedné z kategorií (pití, vaření, restaurace, nákupy, ostatní).

Váš příspěvek se po uložení objeví ve spodní části hlavní stránky, v sekci Blogy & Fóra. Zde si jej ostatní mohou přečíst a napsat vám, že ten recept na večeři, kterou jste svedli svou drahou polovičku, zní skvěle nebo že si z toho guláše bez masa nemáte nic dělat. Zkrátka a dobře, konečně v tom nebudete sami. A kdo ví, třeba se mezi vámi najde nový Cuketka nebo Chili Julie.

Přidat komentář