Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Snacker: svačina bez práce až pod nos

Snacker: svačina bez práce až pod nos

Zatímco děti se vrací k psaní úkolů, vy se s příchodem nového školního roku musíte vrátit k přípravě svačin. První týden to zkusíte s rohlíkem a šunkou, druhý týden vám začne docházet fantazie, třetí týden vyčerpáte repertoár a ve čtvrtém už se modlíte, aby to za vás vzal někdo jiný. Na svačiny totiž nemáte už ani čas, ani nervy.
1. 9. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Pro všechny podobně zoufalé rodiče, kteří vyčerpali své nápady, naše pomazánky i chytré nápady (tuňákový wrap, kapesní pizza, guacamolové špízy), je tu záchrana v podobě nové svačinové služby Snacker.

Na stránkách www.snacker.cz si jednoduše vyberete svačinu pro svou ratolest, objednáte ji a máte hotovo. V nabídce jsou svačiny slané i sladké, zdravé i bio. Připravují se v den rozvážky, balí se do speciální polystyrenové krabičky, která je schopna dočasně udržet stálou teplotu, převáženy jsou v v transportním termoboxu, který udržuje konstantní teplotu dlouhodobě a jako bonus má každý sáček se svačinou štítek se jménem malého školáka a obsahem krabičky.

Svačinu za vás vyřeší Snacker

Svačinu můžete dětem objednat třeba na měsíc dopředu, ve svačinovém menu je přes dvacet druhů nejrůznějšího obloženého pečiva a dalších lahůdek, takže se není třeba obávat, že by se dětem svačina přejedla. Ke každé svačině navíc můžete své ratolesti přiobjednat nápoj (ledový čaj, džus, vodu) a ovoce nebo zeleninu. Cena svačiny se pohybuje od 9,90 do 39,90 Kč a rozvoz do škol je zdarma.

A kde se Snacker vzal? Zrodil se v hlavách dvou studentů. S tímto projektem pak vyhráli v kategorii ‚Potenciál‘ soutěže Milionový nápad, kterou pořádá Institut rozvoje podnikání při Vysoké škole ekonomické v Praze. Vloni si svůj nápad ověřili v praxi, kdy cvičně zásobovali čtyři pražské školy. Nyní jsou Ladislav Falbr (21) a Stanislav Richter (22) připraveni rozvážet svačiny po celé Praze a postupně i v dalších regionech.


Přidat komentář