Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Akce, která povzbudí: Týden kávy v Brně

Dnes je Mezinárodní den kávy a v moravské metropoli začíná týdenní festival na oslavu tohoto celosvětově oblíbeného nápoje.
1. 10. 2014 | Autor: Jana Kopřivová

Kavárenské město Brno bude od 1. do 7. října žít jen kávou. Nabídne zajímavý program, který se bude věnovat celému příběhu kávy od jejího pěstování přes pražení až po způsob přípravy a následné vychutnání. Druhá část akce probíhá přímo v kavárnách, které se do festivalu zapojily. Ty nabídnou speciální kávové dezerty, pozornost ke kávě zdarma, zajímavé přednášky a další kulturní program, který s povzbuzujícím nápojem krásně ladí. Více najdete na www.tydenkavy.cz

Brno kávové

Pokud to do Brna během kávových dnů nestihnete, určitě si výlet za kávou udělejte jindy. V posledních letech zde rostou skvělé kavárny jako houby po dešti. V centru jsme si zamilovali Cafe Mitte a kavárnu V Melounovém cukru, mimo něj Industru. Podniky nabízejí dobře praženou kávu, pobaví alternativní přípravou a mlsné okouzlí domácími sladkostmi a dalšími dobrotami. Zkrátka Brno žije kávou po celý rok.

Káva jako dezert

Milujeme kávu, a tak jsme pro vás vybrali ty nejlepší kávové nápoje, které si vychutnáte především se lžičkou. Je v nich šlehačka, ricotta, sušenky... A k tomu máme jeden kouzelnický trik pro experimentátory – espresso, nad kterým se vznáší kopec smetanového krému. Tohle chcete! 

 

 

Přidat komentář