Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Co pro vás znamená jíst zdravěji? Zkuste BIO!

Ze všech stran se na nás valí rady, že bychom měli žít zdravěji. Jak na to? Začněte přemýšlet o tom, co jíte!
4. 9. 2020 | Autor: Komerční prezentace

Zdravá životospráva neznamená jen jídlo, je to celý životní styl. Ale někde začít musíme. A proč ne zrovna u toho, co jíme? Jídlo nás provází každým dnem a pro většinu z nás není pouze palivem, ale i požitkem.

Aby tělo dobře fungovalo, musíme mu dopřávat pestrou stravu v ideálním případě sestávající ze surovin, které jsou kvalitní a jejich výroba je šetrná a ohleduplná k přírodě. Nabídka produktů, které tyto vysoké nároky splňují, je dnes naštěstí poměrně široká. A navíc není těžké se zorientovat. Nezmýlíte se, pokud budete hledat výrobky s označením BIO. Konzumací biopotravin a bioproduktů děláme něco nejen pro naše zdraví, ale také pro životní prostředí. Koupit je můžete přímo u farmáře, na trhu, ve specializované prodejně i v každém supermarketu.

Právě obchodní řetězce všechny produkty pečlivě vybírají. Jejich kvalita a složení podléhá důkladnému rozboru a hodnocení, takže po nich můžete s klidem sáhnout. Výhodou supermarketu je jednoduchá dostupnost a široký sortiment, ze kterého si vybere opravdu každý. V biokvalitě dnes seženete nejen zeleninu, ovoce, mléko a mléčné výrobky, vejce, obiloviny a luštěniny, ale i třeba rýži, bio maso z chovných zvířat, rostlinné oleje, med, bezlepkové pečivo, některé polotovary a další. Stále oblíbenější jsou alternativní přílohy jako kuskus, jáhly, cizrna či pohanka.

Albert – Lívance s vločkami a javorovým sirupem Nature's PromiseV prodejnách Albert najdete bohatou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručujících tu nejvyšší kvalitu. Výrobky s BIO certifikátem jsou testovány nezávislými institucemi, splňují přísné podmínky způsobu výroby, přepravy a skladování. Můžete si tak být jisti, že neobsahují přidané chemické látky. Navíc jsou chuťově výraznější. Nenechte si ujít koutek Zdravě s Albertem, kde díky značce Nature’s Promise ochutnáte bio těstoviny, bio čaje, bio ovesné vločky i sortiment Nature’s Promise BIO Baby pro ty nejmenší. Žízeň zaženete několika druhy smoothies, které vám dodají mnoho cenných živin. Bio může být i javorový sirup, kterým si vylepšíte lívance z bio mouky, bio vajec a bio mléka. Mlsání je také povoleno. Oblíbené jsou například bio čokoládové kokosky nebo müsli kolečka s medem. A je toho mnohem víc. Bio produkty jsou skvělou možností, jak udržovat zdravý životní styl a přitom si pochutnat. Vychutnejte si potraviny tak, jak je příroda vymyslela. Najdete je v prodejnách Albert.

Foto v textu: Archiv Albert

Související

Nakupujte šetrně k životnímu prostředí

Není vám jedno, že velryby polykají tuny plastových odpadků, a některé živočišné druhy vymírají jen proto, že jsou díky...

11 nápadů, jak vařit bez odpadu aneb Zero waste snadno a přirozeně

Jak dostat do kuchyně víc dobrot bez vyhazování? Máme pro vás 11 funkčních nápadů, jak přiblížit svou kuchyni k minimu...

Přidat komentář