0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Dny Marianne 2021: letos nově i na jaře!

dny marianne
ZDROJ: Burda International CZ
sdílet:

Nejznámější nákupní akci roku vám nemusíme představovat, letošní novinkou ale je, že výhodné nákupy si můžete užít i na jaře! Tak neváhejte a skočte si pro dubnovou Marianne se slevovými kupony. Nebo si ji objednejte do schránky.

 

Dny Marianne se během své více než dvacetileté tradice staly nejen nákupní, ale také společenskou akcí. Vydáváme se na ně se svými kamarádkami, dětmi, maminkami, sestrami, kolegyněmi a trávíme tak společný čas. Vzhledem k aktuální situaci proběhnou jarní Dny Marianne v trochu jiném duchu a samozřejmě v rámci všech bezpečnostních opatření. Ale neklesejte na mysli! Neznamená to, že si je nemůžete užít! Právě naopak je potřeba si v této době udělat radost, zapomenout na starosti a něčím hezkým potěšit sebe nebo své blízké. Navíc právě teď je nejvhodnější čas využít výhodnou slevu a ušetřit díky ní nějakou tu korunu.

Kde najdete slevové kupony?

Během jarních Dnů Marianne na vás čekají slevy až 50 %, 463 exkluzivních nabídek a přes 3000 zapojených obchodů! Slevové kupony najdete v kuponové knížce, kterou dostanete zároveň s dubnovým číslem Marianne nebo Marianne Bydlení. Jako každý rok, i letos jsou kuponky v Marianne a Marianne Bydlení odlišné. A pokud máte raději elektronickou verzi, můžete si stáhnout aplikaci Dny Marianne, kde budete mít všechny slevy pohromadě.

Nechce se vám pro časopis chodit do obchodu? Rádi vám ho i s kuponovou knížkou zašleme až domů do schránky, a to s poštovným zdarma. Objednávejte zde.

 

Kde se dozvíte aktuální informace?

Stále věříme, že počátkem druhé poloviny měsíce dubna bude epidemiologická situace natolik stabilizovaná, že bude možné realizovat tento oblíbený shopping event v plném rozsahu, a to jak v e-shopech tak v kamenných prodejnách a nákupních centrech. Celou situaci sledujeme a všechny aktuální informace o Dnech Marianne najdete na www.dnymarianne.cz.

Jakékoliv dotazy ohledně Dnů Marianne pište na:

Související články

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč