Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Info ikona

Dny Marianne: Zjednodušte si nákupy díky mobilní aplikaci

Dny Marianne se nezadržitelně blíží! Doufáme, že už máte v kalendáři vyznačeny dny od 18. do 20. září, kdy nejoblíbenější slevová akce proběhne. Pokud chcete mít dokonalý přehled o všech slevách, nabídkách a dárcích, doporučujeme také stáhnout mobilní aplikaci, která vám nákupy opravdu usnadní.
9. 9. 2020 | Autor: redakce Apetitu

Díky aplikaci Dny Marianne ušetříte nejen peníze, ale také čas, který je dnes tou nejvzácnější komoditou. Všechny slevy, nabídky i dárky budete díky ní mít doslova jako na dlani. Stáhnout si ji mohou uživatelé Androidu i iOS – najdete ji v Google Play i v App Store. Za cenu 110 Kč v ní získáte obě knížky elektronických slevových kuponů z časopisů Marianne a Marianne Bydlení. 

Vylepšete svou kuchyň se Dny Marianne

Rádi se pouštíte do kulinárních dobrodružství, ale zoufale vám schází nějaký šikovný pomocník? V rámci Dnů Marinne,...

Aplikace Dny Marianne, váš průvodce výhodnými nákupy

Pokud jste si už zakoupili tištěné kuponové knížky, které jsou součástí zářijových čísel časopisů Marianne a Marianne Bydlení, můžete do aplikace také vstoupit pomocí kódu, který je v nich uveden. Jednoduše ho vložíte do aplikace a budete si moc nabídky procházet i ve svém telefonu. 

Ovšem pozor, tento kód neodemyká a nenahrazuje elektronické kupony, pouze zobrazuje detail jednotlivých nabídek. Proto si nezapomeňte vzít s sebou na nákupy kuponovou knížku.

Marianne 9/2020 Marianne Bydlení 9/2020
Fotografie: archiv časopisů Marianne a Marianne Bydlení

Zářijovou Marianne i Marianne Bydlení i s kupony si můžete objednat až domů do schránky s POŠTOVNÝM ZDARMA! Objednávejte na www.marianne.predplatsi.cz a www.mariannebydleni.predplatsi.cz.

Všechny informace o Dnech Marianne najdete v  mobilní aplikaci Dny Marianne a na www.dny.marianne.cz

Související

Dny Marianne se blíží!

Září už klepe na dveře a to znamená jediné – DNY MARIANNE! Na nejoblíbenější nákupní akci se letos můžete těšit od 18...

Přidat komentář