Kuchařky Apetit DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Intuitivní myčky nádobí Electrolux se přizpůsobí vašim potřebám

Přenechte starosti s mytím nádobí chytrým spotřebičům!
6. 4. 2020 | Autor: Komerční prezentace

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů, který staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků. Díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. 

Nové myčky nádobí Electrolux ComfortLift® získaly prestižní cenu iF Design Award, a to díky svému jednoduchému a intuitivnímu ovládání QuickSelect. Před zapnutím mycího programu si lze jednoduše nastavit čas, kdy potřebujete mít nádobí dokonale čisté, a myčka vám automaticky nabídne nejrychlejší a nejúspornější program přímo na míru.

QuickSelect představuje snadný způsob, jak upravit a spustit mycí program. Posuvným tahem zvolíte délku programu a poklepáním přidáte různě volitelné funkce.

Ovládání QuickSelect najdete u následujících modelů:  EES69310L, EES47320L, KECA7300L, EEC87300L, EEC67300L, KEGB7320L, KEQC7300L, EEQ47215L, EEQ47210L

Ovládání ale není jedinou inovací. Díky systému ComfortLift® je vkládání i uklízení nádobí mnohem pohodlnější a snadnější. Nevyžaduje totiž ohýbání, které namáhá vaše záda. Proměňte péči o nádobí v komfortní zážitek na vysoké úrovni. Stačí jemně stisknout rukojeť a dolní koš se elegantně zvedne směrem k vám.

Myčky nádobí, které disponují systémem ComfortLift®, najdete pod názvy KECA7300L, EEC87300L, EEC67300L.

Chytrý je také systém ukládání příborů i většího kuchyňského náčiní, jako jsou třeba vařečky, naběračky, obracečky nebo šlehací metly. Zásuvka MaxiFlex v myčkách Electrolux nabízí více prostoru, a tak do ní díky větší hloubce pohodlně vyskládáte příbory i objemnější kousky kuchyňského náčiní. Vše, co jste právě použili, tak umyjete najednou.

 

Více informací o značce i jednotlivých modelech najdete na webových stránkách firmy a jejím facebooku.

 

 

REKLAMA

Přidat komentář