Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Objednejte si jídlo do parku!

U Riegrových sadů vznikl pick-up point, kde si můžete vyzvednout objednané jídlo přes portál JídloTeď.cz. Službu můžete zkoušet až do konce října.
22. 8. 2014 | Autor: Nikita Rybová

Portál pro rozvoz jídla JidloTed.cz našel způsob, jak si mohou jeho zákazníci užít oběd z oblíbené restaurace pod korunami stromů. Na rohu ulic Italská a Na Smetance vytvořili pick-up point, oboustranný stojan, kam si můžete nechat dovézt objednané jídlo, a pokračovat v relaxu v parku. Návštěvníci Riegrových sadů mohou služeb využívat až do konce října. Pokud se novinka ujme, JidloTed.cz ji rozšíří do dalších míst po České republice. Návod, jak přesně jídlo objednat, najdete tady.

Vychytaný piknik a kam na něj

Využijte teplé počasí, které vybízí k příjemnému obědu uprostřed přírody. S sebou si vezměte deku, dobrou náladu a přátele, lahev vína a koš plný dobrot. Stačí vám čerstvé pečivo a třeba sklenice hummusu, který si podle našeho receptu můžete udělat přesně tak, jak ho dělají na Středním východě. K vínu je výborný i krém ze zelených oliv nebo netradiční jablečná marmeláda s ořechy, která chutná skvěle i k sýrům. Nedočkavým hladovcům připravte sendviče s kuřecím masem a rukolou.

A kam v Praze na piknik? Příjemně je v Riegrových sadech, na Petříně, ve Stromovce, na vyhlídce u Kunratického lesa, v areálu Zdraví v Řepích, na louce u Hořejšího rybníka v Hloubětíně nebo na Divoké Šárce. V Brně se nám zalíbil park Kraví hora a Masarykův háj. Jaká jsou vaše oblíbená pikniková místa?

 

Přidat komentář