Kuchařky Apetit DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Prahu o víkendu ovládne festival sladkostí

V sobotu 8.4. podrážděte svoje chuťové buňky. Pokud patříte mezi milovníky sladkostí, rozhodně navštivte Prague candy festival.
4. 4. 2017

V sobotu 8. dubna si na své přijdou chuťové pohárky milovníků všeho sladkého. V prostorách hotelu Pyramida na Praze 6 budou k vidění (a samozřejmě i k ochutnání) nejrůznější druhy sladkostí v rámci druhého ročníku Prague candy festivalu.

Na co se můžete těšit? Rozhodně na nespočet druhů dortů, muffinů, makronek, bonbonů, pralinek, raw dezertů, cakepops a sušenek. Z nápojů pak na horkou čokoládu, ovocné džusy, nejrůznější sladké nápoje, kávu a další hříšně sladké dobroty.

Festival ale není jen o mlsání. Dozvíte se na něm totiž třeba i to, kde se otevřela nová kavárna, cukrárna, a kam rozhodně stojí za to zajít. Rozšířit obzory vám přijdou vystavující známé firmy, ale i nováčci na trhu.

 

Vezměte s sebou i děti, čeká je spousta zábavy

Vítáni jsou i rodiči s dětmi, pro které je připraven zábavný doprovodný program. Podívat se můžete na to, jak se vyrábí a zdobí dort, nebo lahodné čokoládové pralinky či tradiční medovník. Protože se blíží Velikonoce, děti si budou moci ozdobit speciální sušenku, nebo vlastní cupcake, vyzkoušet si, jak se barví čokoládou, nebo soutěžit o ceny.

Dospělé pak určitě zaujme tzv. sabrage (otvírání sektů šavlí), po kterém samozřejmě proběhne i nutná ochutnávka. Kromě šampaňského je možné degustovat i víno.

Na Prague candy festivalu se na vás bude těšit 25 rozmanitých vystavovatelů, mezi které můžeme jmenovat například Donut club, Cakeland, Katie Bakery, Zina‘s coffee, Rodinné vinařství De Vino a další.

Prague candy festival můžete navštívit v sobotu 8. dubna od 12:00 do 19:00 hodin, vstupenky stojí v předprodeji (koupíte ZDE) od 200 korun, na místě 250 Kč. VIP lístky seženete pouze v předprodeji za 350 Kč. Děti do 130 cm mají vstup zdarma. Vstup do všech prostor je bezbariérový.  

 

REKLAMA

Přidat komentář