Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Info ikona

Překvapte maminku milým dárkem k svátku

Jako každý rok patří i letošní druhá květnová neděle všem maminkám. Připravte té své k jejímu svátku překvapení v podobě malého dárku, oběda či dortu. Uvidíte, že bude mít obrovskou radost.
3. 5. 2021 | Autor: Martina Zajícová

Svátek matek se blíží a vy ještě pro maminku nemáte dárek? Květiny samozřejmě vždy potěší, ale máme pro vás pár dalších nápadů, jak v neděli mamince udělat radost.

Předplaťte mamince Apetit

Předplatné je dárkem, který přináší radost celý následující rok. Pokud je tedy vaření a pečení pro maminku koníčkem, věřte, že vždy, když najde ve schránce nové vydání Apetitu s láskou si na vás vzpomene. Navíc to nemusí být jediný dárek. Pokud vyberete předplatné s bonusem, může se maminka těšit ještě z nových sluchátek nebo bluetooth reproduktoru a u vaření tak navíc poslouchat svou oblíbenou hudbu či podcast. 

Chcete dárkem opravdu potěšit? Darujte předplatné

Lámete si jako každý rok hlavu nad dárky a ne a ne přijít na to pravé? Vsaďte na předplatné – dárek, který udělá radost...

Kuchařka Apetit – dárek, který vždy potěší

Věříme, že stejnou radost mamince uděláte, i pokud jí objednáte kuchařku plnou osvědčených receptů. V nabídce našeho on-line obchodu už jich máme opravdu požehnaně, takže jistě nebude problém vybrat kuchařku, které bude vaší mamince ušitá přímo na míru. Pokud je například duší cestovatelka, vyberte některý z titulů z edice Apetit na cestách. Jestliže si potrpí na vaření z lokálních sezonních surovin, vsaďte na edici Apetit sezona. Mrkněte také na naše novinky – kuchařky Polévka je grunt a Pomazánky, na které jsme v redakci opravdu náležitě hrdí. Skvělým dárkem je také Můj zápisník receptů, do kterého si maminka může zapisovat své vlastní oblíbené recepty.

Vyžeňte maminku na chvilku z kuchyně

Maminku možná vaření opravdu baví, ale pro jednou ji z kuchyně vyžeňte a připravte pro ni slavnostní oběd nebo upečte dechberoucí dort. Samozřejmostí je, že po sobě také vzorně uklidíte kuchyň a maminka si tak užije den zcela bez práce. Uvidíte, že její radost bude opravdu nezměrná. V odkazu Svátek matek níže najdete nápady nejen na obědové menu, ale také recepty na dorty, ze kterých si vybere začátečník i zkušenější pekař. Pokud si na nic z toho netroufáte, objednejte domů menu z přímo restaurace, nejen, že si pochutnáte, ale také podpoříte svůj oblíbený podnik.

Svátek matek

Druhá květnová neděle se v našich končinách každoročně nese ve znamení oslav našich maminek. Co bychom si bez nich jen...

Čokoládové tulipány You Are Blooming Brilliant plněné slaným karamelem a jahodami se smetanou Marks & SpencerTip – oslaďte mámě život

I v případě, že si netroufáte na pečení dortu či přípravu jiného domácího dezertu, můžete mamce darovat něco sladkého na zub. Nádherným dárkem jsou třeba čokoládové tulipány You Are Blooming Brilliant plněné slaným karamelem a jahodami se smetanou nebo čokoláda s poděkováním PS Thank You od Marks & Spencer. Ten má v nabídce i elegantní hrnečky s nápisem Mum či Grandma či křišťálové sklenice na víno. Produkty se dají zakoupit přes e-shop s expresním doručením domů, anebo přes službu Rezervuj & Vyzvedni s osobním vyzvednutím v kamenné prodejně M&S. 

 

Obří bonboniéra Michel Cluizel „Coffret No. 70 Noir & Lait“S čokobankou, která nabízí gurmánské čokolády z rodinných čokoládoven, pak můžete maminku vyslat na čokoládovou cestu kolem světa s čokoládami Francois Pralus či ji překvapit obří bonboniérou Michel Cluizel „Coffret No. 70 Noir & Lait“ nebo originální maxipralinkou Cubissime, která váží neuvěřitelných 500 g. 

Foto v textu: Marks & Spencer, čokobanka.cz

 

 

Související

Jarní dny Marianne pokračují v kamenných obchodech

Druhá vlna jarních Dnů Marianne startuje už 14. května!

Přidat komentář