Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Tři dny nákupní horečky - propadněte Shopping Fever! Slevy i na kuchařky Apetit!

Představte si tři dny plné nákupů a 230 exkluzivních nabídek ve více než 2400 obchodech po celém Česku i Slovensku. To je letošní Shopping Fever.
9. 4. 2018 | Autor: redakce Apetitu

I tentokrát hoďte starosti za hlavu a užívejte si – hřešte, utrácejte a rozmazlujte se, vy si to zasloužíte! Jedinečná nákupní akce Shopping Fever je tu pro vás.

Myslete na sebe a dopřejte si to, po čem už dlouho sníte! Stačí, když si vystřihnete kupony konkrétních nabídek z kuponové knížky a předložíte je během placení u pokladny. Nechcete se zdržovat vystřihováním? Jednoduše si kupony zakupte prostřednictvím mobilní aplikace pro iOS nebo Android do svého telefonu, a budete je mít pořád při ruce. Těšíme se na vaše zážitky z nákupů! Sdílejte je na sociálních sítích! #shoppingfever2018
 

Slevové kupony v časopisech a v aplikaci

Kuponová knížka plná skvělých nabídek je součástí dubnových vydání časopisů ELLE, Marie Claire a Joy. Všechny slevy a nabídky můžete mít neustále u sebe také v mobilní aplikaci Shopping Fever.
 

Slevy 40 % na kuchařky i předplatné

V rámci Shopping Fever se nezapomělo ani na oblíbené kuchařky z edice Apetit. Se speciálním kódem je v době konání akce koupíte se 40 % slevou na e-shopu http://obchod.burda.cz/obchod/. Nezapomínáme ani na naše další tituly. Se stejnou slevou koupíte i knihy MandalyNejvětší bitvy nebo Šití krok za krokem.

Toužíte po předplatném? I to lze objednat s jedinečnou 40 % slevou. Stačí kliknout na https://apetit.predplatsi.cz/nakup.

 

Meeting point exkluzivně v centru Černý Most

Podlehněte nákupní horečce a užijte si bohatý doprovodný program, který je pro vás připraven exkluzivně v Centru Černý Most. Dejte si pauzu uprostřed nákupů, nechejte se hýčkat a naberte dostatek sil na objevování dalších skvělých nabídek. Víte, co budete dělat od pátku 13. do neděle 15. dubna? Prodlužte si víkend a přijďte si užít nákupy do Centra Černý Most. Už v pátek zde začíná jedinečná nákupní akce Shopping Fever plná slev a dárků.

V exkluzivním Shopping Fever Meeting pointu jsou pro vás připraveny dárky a káva Starbucks zdarma, budete si moci nechat poradit od módních stylistů, vyhrát boty Ecco, předplatit si časopisy ELLE, Marie Claire, JOY za výhodnou cenu nebo se nechat vyfotit v našem instagrafu a mnoho dalšího.

Tak neváhejte a přijďte za námi do Centra Černý Most – doma si nezapomeňte slevové knížky nebo si stáhněte mobilní aplikaci Shopping Fever. Těšíme se na vás!

Přejeme příjemné nakupování!

Přidat komentář