Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Velká adventní výzva 2018

Opět nastal čas pro tradiční adventní výzvu! Připravme se společně na svátky a užijme si společně čas plný pohody a zábavy.
23. 11. 2018 | Autor: redakce Apetitu

Každoroční Velká adventní výzva je tu! Nemůžeme uvěřit tomu, jak rychle ten čas letí! Přijde nám, jako bychom svíčky na stromečku rozsvěceli teprve včera! 

Opět jsme spojili síly Janou Florentýnou Zatloukalovou, autorkou několika skvělých kuchařek a také stránek Kuchařka pro dceru! Startujeme už 28. 11.! Až do 18. 12. nás čekají zábavné úkoly, které nás krok za krokem provedou adventem a zajistí, že všechny přípravy proběhnou organizovaně, hladce a v pohodovém duchu. Máme pro vás pochopitelně i krásné dárky: předplatné časopisu Apetit a taky naše báječné kuchařkySpolečně si předvánoční čas opravdu užijeme! V pohodě, beze spěchu a stresu. To zní krásně, co říkáte? 

 

O ČEM JE #ADVENTNIVYZVA2018?

Každý den nová výzva, každý den úkol ke splnění, každý den další krůček k Vánocům. 

Foťte, dokumentujte, sdílejte! Fotky na Instagramu označujte #adventnivyzva2018#kucharkaprodceru, a pokud se v daný den soutěží o naše kuchařky tak pro jistotu připojte i #casopisapetit. Velmi nám to usnadní hledání ;-)! Pokud sdílíte fotky na Facebooku, nezapomeňte nás označit jako @Apetitonline. Podrobný postup jak na to, najdete tadyPravidla a vše, co potřebujete o výzvě vědět, pro vás sepsala Florentýna na vyzva.kucharkaprodceru.cz. 

Adventní kalendář otevře každý den jedno okénko. A až den skončí, otevře se nové a odhalí vám další úkol. Na splnění úkolu nemáte jen jeden den, protože je nám jasné, že občas je potřeba udělat si pauzu i od vánočních příprav. I na to jsme s Florentýnou mysleli, jak se můžete dočíst v pravidlech. Důležité ale je dodržovat pořadí úkolů. Nehraje se pouze o celkovou výhru, každý den znamená i malou odměnu ve formě kuchařky, předplatného nebo jiného dárku pro jednoho z vás.

Tak do toho, držíme palce a těšíme se na Vánoce. S Vámi!


Adventní kalendář (okénka se otevírají vždy o půlnoci):

 
 

Na jaké dílčí ceny se od nás můžete těšit?

Vánoce

Desátá kuchařka z Edice Apetit s názvem Vánoce nabízí přes 125 receptů. Vánoční kuchařka je jedinou knihou, kterou od...

Cukroví

Bez cukroví nejsou Vánoce, a tak jsme pro vás upekli další kuchařku. Tentokrát chutná sladce.

Zima

Nová kuchařka z edice Apetit sezona, která vychází už 9. 11. 2017, přináší spoustu nápadů, jak si tím nejlahodnějším...

Sváteční menu Od polévky po dezert

17. kuchařka z Edice Apetit Ve čtyřech tematicky rozdělených kapitolách vám nabízíme 103 receptů na dokonale vyladěná...

Čokoláda

Konečně se mnozí z nás dočkali a sny se staly skutkem... Vychází totiž kuchařka Čokoláda, plná těch nejbáječnějších a...

Párty

Šestá z řady kuchařek z Edice Apetit vám nabídne přes 100 receptů na přípravu party pohoštění. K osvědčeným receptům...

 

Mezi hlavními cenami pak najdete naši letošní novinku:

THE BEST OF Apetit – Česko & Slovensko

V pondělí 12. 11. 2018 vychází nová kuchařka z edice THE BEST OF Apetit! Kniha je tentokrát věnována těm nejlepším...

+ roční digitální předplatné Apetitu:

 

Kompletní přehled všech cen si můžete prohlédnout tady.

Přidat komentář