Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Výzva Apetitu aneb splňte si sen

POZOR, VÝZVA PRODLOUŽENA DO 4. 6. 2020! Vyrábíte skvělý lokální produkt? Zapojte se do naší soutěže, nastartujte své podnikání a staňte se dodavatelem Rohlik.cz!
26. 5. 2020 | Autor: redakce Apetitu

Časopis Apetit a Rohlik.cz právě teď hledají nové tváře a lokální výrobky. Zaregistrujte se v jedné ze šesti kategorií, a možná to budete vy, kdo bude zalistován do privátní značky BEZ KOMPROMISU online supermarketu Rohlik.cz.

Máte ve svém okolí někoho, kdo dělá ten nejlepší sirup, marmeládu, paštiku či bezlepkové sušenky a chtěl by svůj koníček proměnit v zaměstnání? Nebo již v gastru podnikáte, vyrábíte skvělý produkt a rádi byste jej dostali mezi lidi? Společně s online supermarketem Rohlik.cz a dalšími partnery jsme připravili soutěž, která má za úkol přesně takové lidi najít! Právě teď máte jedinečnou příležitost stát se jedním z dodavatelů nové produktové řady BEZ KOMPROMISU pro Rohlik.cz, která se spojila s respektovanými dodavateli a dává za kvalitu jejich výrobků hlavu na špalek! A to už je pořádná výzva, nemyslíte? 

„Rohlík jsme před šesti lety zakládali proto, aby lidi nemuseli dělat kompromisy při nakupování dobrého jídla. Při výběru produktů naší vlastní značky jsme proto spojili síly s respektovanými dodavateli, kteří mají stejnou vizi, abychom společně ukázali, že polovičatých řešení už bylo v Česku dost. Kvalitní jídlo, bez klecí, bez lží, bez barviv, bez kompromisu a v obalech, které jsou šetrnější k životnímu prostředí,“ říká Tomáš Čupr, zakladatel Rohlik.cz. Pokud své výrobky připravujete s podobnou filozofií, vkládáte do nich pořádný kus srdce a vaším přáním je dostat ho k co nejširší základně zákazníků, je tahle soutěž pro vás to pravé! Splňte si sen!

Zaregistrujte svůj produkt na vyzva.apetitonline.cz v jedné ze šesti kategorií, a soutěžte o možnost stát se dodavatelem značky BEZ KOMPROMISU online supermarketu Rohlik.cz. Registrovat se můžete do 4. 6. 2020!

V další fázi pak zapojíme naše čtenáře, kteří budou moci pro vaše výrobky hlasovat a soutěžit o krásné ceny! 

Přidat komentář