Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Uživatelský
recept

bramborák-tak nějak jinak :-)

Popis receptu: 
Výborný bramborák ,který dělával můj táta doma na oběd vždy, když jsme měli chuť na něco dobrého a nechtělo se nám dělat nic složitého...;-)No a já ho od něj převzala a chutná jak mému manželovi tak i našemu synovi.
Autor: Simona Dudíková
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Počet porcí: 1
Doba přípravy: Do 30 minut

Ingredience

    POTŘEBNÉ PŘÍSADY -1/ Brambory nastrouhané na hrubém struhadle (asi 2 brambory na jeden bramborák) -2/ tvrdý sýr opět nastrouhat (sýru podle chuti) -3/ vejce (1 vejce na jeden bramborák) -rozšvedlat vidličkou a lehce posolit (můžete cvrnknout malilinko mléka,aby se líp roztíralo na placek) -4/ pepř a sůl -5/ olej na smažení

Příprava jídla

1.nastrouhané brambory dáme smažit ,posolíme a opepříme a necháme chvilku smažit-tak aby byly hotové,jde to poznat...a okraje jsou lehce do hněda.. 2.Posypeme nastrouhaným sýrem a na to hned vejce,opět chvilku necháme prosmažit-ale jenom chvilku.. 3. otočíme a už lehce smažíme dokuď se neudělá vejce a je hotovo... Je to mňamka,kterou nám někdy dělaly mojí rodiče,jako rychlovku na oběd a já v tom pokračuji-manžel se synem tento bramborák milují :-)Chi a já také... A zapomněla jsem,jako přílohu:rajčata,papriku nebo sterilizované okurky...co vám chutná a pomazat si ho můžete hořčicí nebo kečupem...dobrou chuť!

Přidat komentář