Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

MASTERPIECE – NOVÁ ÉRA NÁDOBÍ ZEPTER

Komerční článek - VÍCE ZDRAVÍ A MÉNĚ TUKU S NOVÝM VYLEPŠENÝM POVRCHEM

23. 6. 2011 | Autor: redakce Apetitu

Propagace značky Zepter.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Společnost Zepter International je opět o krok před konkurencí. Vyvinula totiž technologicky vyspělé řešení, které vám přináší zcela bezpečný nepřilnavý povrch zaručující skvělé výsledky v tepelné přípravě jídla. Doživotní záruka je pro Zepter samozřejmostí. S touto unikátní technologií dosáhnete těch nejlepších výsledků, které lze při tepelné přípravě jídla získat.
 

Jak to funguje?


ZepterTechnologie unikátního povrchu Zepter je revoluční postup, který zvyšuje koncentraci chromu (Cr) na povrchu dna pánve. Nerezová ocel AISI 304 je vyrobena z oceli s vysokým procentuálním podílem chromu (Cr) a niklu (Ni). Přesné hodnoty jsou 18 % chromu a 10 % niklu. Díky nové technologii je struktura povrchu (asi o tloušťce 0,5 až 1 mikrometr) upravena pomocí elektrolýzy na mikroskopické úrovni – podíl chromu se zvýší téměř na dvojnásobek –, to má za následek, že je povrch nádobí Zepter Masterpiece dvakrát tvrdší než běžné povrchy, a tím je zvýšena jeho odolnost proti poškrábání. Nádobí tak bude stále stejně krásné jako v den, kdy jste ho použili poprvé.

Pánev s unikátním povrchem Zepter je vaše nejlepší volba pro ještě chutnější a pohodlnější grilování, smažení a pečení!


ZepterPovrch vytvořený pomocí této technologie je na dotek hladký a ‚mastný‘, což mu propůjčuje výjimečné vlastnosti. Účinně chrání před ulpíváním potravin na nádobí, což zlepšuje výsledky při vaření, umožňuje snadné čištění a snižuje riziko poškození.
Smažení je díky novému tvaru a designu účinnější, a proto vám tyto pánve umožňují grilovat a smažit za použití minimálního množství tuků a olejů. Maso můžete na pánvích Zepter připravovat zcela bez tuku, a přesto bude krásně opečené s křupavou kůrkou. Větší objem pánví vám umožňuje připravovat více jídla najednou, a to vždy v nejlepší kvalitě od Zepter.

 

 

 

Užijte si grilování s pánví od společnosti Zepter!


Soutěž o:
pánev Zepter prům. 24 cm, obj. 2 l s pokličkou, pyramidové dno, nový vylepšený povrch v hodnotě 9890 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

Soutěž ukončná:

Vyhrává Michaela Baginová

 

 

 

 

 

 

 

ZEPTER slaví 20 let v ČR – slavte s námi!


Zepter


Šetřte své zdraví a vyzkoušejte tuto novou revoluční technologii – vařte zdravě a chutně v nerezovém nádobí Zepter! Více informací na  http://www.zepter.cz/ nebo na tel. 311 331 888 
Reprezentační prodejna Zepter: Spálená 55, 110 00 Praha 1.

Hrajte o exkluzivní nádobí Zepter, automobil SEAT Altea XL a další Zepter ceny za 1 milion! Více na www.zepterhra.cz.
Zepter

 

 

 

 

Přidat komentář