Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Vyhrajte se sýrem Gran Moravia

Komerční článek - Zapojte se do soutěže, ve které 4 z vás vyhrají 3 dárkové šeky v hodnotě 300 Kč a 1 dárkový kupon v hodnotě 1000 Kč.
14. 10. 2011 | Autor: redakce Apetitu

Propagace značky Orrero.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

V malebné krajině Haná sídlí sýrárna Orrero (člen známé evropské skupiny s centrem v Itálii), která byla založena v roce 1996. Zde se ručně vyrábí prvotřídní sýr Gran Moravia z českých surovin dle nové receptury italských sýrařských mistrů. Základem pro tento  dlouhozrající sýr s výraznou a příjemnou chutí je zdejší kvalitní mléko bez jakýchkoli chemických přísad či barviv. Během celého procesu výroby a zrání sýra, které je zcela přirozené a trvá 10 až 14 měsíců, jsou splněny nejvyšší standardy jak kvalitativní, tak i technologické.

Sýrárna Orrero se s pomocí osobního nasazení techniků a expertů na sýr neustále rozvíjí a maximálně vylepšuje kvalitu sýra.

Ve snaze přiblížit se co nejvíce klientům byly otevřeny již dvě podnikové prodejny v Brně a v Olomouci, kde najdete nejen sýry Gran Moravia, ale také výborný polotvrdý sýr Verena, vynikající čerstvé máslo, sýry od italských podniků Brazzale a Zogi a dále české, francouzské i švýcarské sýry všech druhů a chutí.
 

Soutěž ukončená!


Vyhrávají:

1.cena: dárkový kupon v hodnotě 1000 Kč.
Hana Pášová

2. – 4. cena: dárkový šek v hodnotě 300 Kč.

Marie Jurková
Martina Lupačová
Milena Buřinská  

 

 

Přidat komentář