Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Vyhrajte Delimano multifunkční hrnec 18v1

Představte si, že existuje jeden jediný přístroj, který zastoupí nejrůznější kuchyňská udělátka a uvaří za vás celý oběd. Ještě donedávna tahle představa vyhlížela jako vize z futuristického románu, díky multifunkčním hrncům je to ale skutečnost. Šikovný multifunkční hrnec značky Delimano zvládne vařit rychle i pomalu, smažit, napařit zeleninu či rýži, a dokonce i péct! Chtěli byste ho mít doma? Zapojte se do naší soutěže a možná se štěstí usměje právě na vás!

Soutěž o Delimano kuchyňský robot Pro

Soutěž byla ukončena. Ať už jste začátečníci, nebo ostřílení profesionálové, ve vaší kuchyni by neměl chybět kuchyňský robot. Míchání, šlehání, hnětení – tyto tři základní úkony mu můžete bez obav přenechat a ušetřit tak cenný čas. Nyní může jeden z vás vyhrát Delimano kuchyňský robot Pro.

SOUTĚŽ o vouchery Notino v hodnotě 1000 Kč

Soutěž byla ukončena. Víme, že jste fanoušky dobrého jídla, ale tentokrát pro vás máme soutěž z trochu jiného soudku. Věříme ale, že to nebude ani v nejmenším vadit. Chtěli byste vyhrát 1 z 5 poukazů v hodnotě 1000 Kč na nákup v e-shopu Notino? Zapojte se do naší soutěže a třeba se štěstí usměje právě na vás.

SOUTĚŽ o dvě tašky z limitované edice Anie Songe od Darré

Soutěž byla ukončena. Chcete mít na letošní podzim designovou (a oboustrannou!) tašku od Darre, kterou navrhla Anie Songe? Zapojte se do naší soutěže!

SOUTĚŽ o 3 balíčky Aperol Spritz

Soutěž byla ukončena. Aperol Spritz, naprosto nepřekonatelná ikona mezi lehkými letními drinky, se u nás těší čím dál větší popularitě. Vyhrajte 1 ze 3 balíčků a vychutnejte si ho také!

SOUTĚŽ o kuchyňské pomocníky Delimano

Soutěž byla ukončena. Vaření je hra, ale s šikovnými pomocníky je to ještě větší zábava! Chtěli byste vyhrát 1 z 6 krásných cen od značky Delimano, které vám usnadní život? Zapojte se do naší soutěže!

SOUTĚŽ o kuchařku Restaurant Evropa

Soutěž byla ukončena. Letos v létě se do zahraničí na dovolenou nechystáte? Nevadí! Tři z vás mají možnost vyhrát v naší soutěži kuchařku Restaurant Evropa, díky které se můžete vypravit na gurmánskou cestu napříč starým kontinentem!

SOUTĚŽ o kuchařku Zmrzliny

Tři z vás mají jedinečnou možnost vyhrát v soutěži naši novou kuchařku Zmrzliny z edice Apetit osobnosti.

SOUTĚŽ o kuchařku Luštěniny

Pokud jste si dosud nestihli objednat novinku z edice Apetit kuchařku Luštěniny, můžete ji právě teď vyhrát!

Emanuele Ridi doporučuje Nespresso Ispirazione Italiana

Nespresso představuje řadu káv Ispirazione Italiana. Vychutnejte si intenzivní aroma italské kávy – vyhrajte kávovar Essenza Mini a k němu 2 balení nových káv Venezia a Napoli.

SOUTĚŽ o sekt Rotkäppchen

Vyhrajte 6 lahví sektu Rotkäppchen Sekt Rosé Sec, který je jako stvořený pro krásné chvíle ve dvou.

SOUTĚŽ o kurz vaření s kuchařkou Připraveno do 30 minut

Chtěli byste strávit zábavné odpoledne na kurzu vaření s kuchařkou Připraveno do 30 minut? Pět z vás (a váš doprovod) má možnost!

Seznamte se s kečupáky a vyhrajte degustační balíček

Hradecké delikatesy už bezmála deset let patří mezi poctivé rukodělné výrobce různých dobrot ve skleničkách. A po pestech, sirupech, džemech či paštikách přicházejí s Kečupáky, novou řadou výrobků studených omáček neboli čatní, které budou chutnat velkým i malým! Tři z vás mají navíc možnost vyhrát degustační balíček všech tří nových kečupáků.

Vyhrajte novou kuchařku Připraveno do 30 minut!

Tři z vás mouhou vyhrát horkou novinku z edice Apetit osobnosti a to dokonce s podpisem autorky – šefredaktorky Lucie Kubrové!

SOUTĚŽ o kurz vaření s Kuchařkou pro děti

Soutěž byla ukončena. Chtěli byste s dětmi strávit zábavné odpoledne v muzeu a vyhrát kurz vaření s Kuchařkou pro děti?

Vyhrajte novou Kuchařku pro děti!

Soutěž byla ukončena. Tři z vás mouhou vyhrát horkou novinku z edice Apetit plnou receptů pro malé strávníky!

Vyhrajte velikonoční kurz vaření s Apetitem

Soutěž byla ukončena. Pět šťastných výherců a jejich doprovod se pod vedením šéfkuchaře a zkušeného lektora Martina Staňka naučí připravit naprosto neodolatelné menu na oslavu svátků jara.

Vyhrajte novou Kuchařku pro singles!

Soutěž byla ukončena. Pro tři z vás máme připravenou nejnovější knihu z edice Apetit nesoucí podtitul Chytré a chutné recepty na jeden talíř.

Vyhrajte novou kuchařku THE BEST OF Apetit – Česko & Slovensko

Soutěž byla ukončena. Pro tři z vás máme připravenou nejnovější knihu z edice THE BEST OF Apetit, plnou těch nejlepších receptů z Čech i Slovenska!

Soutěž o zvlhčovač vzduchu Rohnson

Soutěž byla ukončena. Předplatit si Apetit má mnoho výhod: Nemusíte časopis shánět, naopak vám každý měsíc přijde do schránky dokonce dříve, než se objeví v trafikách. A nyní se mohou předplatitelé exkluzivně zúčastnit soutěže o ultrazvukový zvlhčovač vzduchu.

Stránky