Kuchařky Apetit DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Letní koktejly za 5 minut. Vyhrajte odšťavňovač Philips.

1. 6. 2015

První letní měsíc je tady a s ním i sezona čerstvých plodů. Soutěžte o pomocníky do kuchyně, se kterými hravě zpracujete úrodu šťavnatého ovoce. Odšťavňovače Philips přinášejí bleskové osvěžení pro horké dny.

 

Odšťavňovač Philips z edice Viva Collection se chlubí spoustou praktických vychytávek, díky kterým připravíte svoji denní dávku vitaminů bez zbytečného zdržování. Přístroj se skládá z několika dílů, které rychle sestavíte. Odšťavňovač má velmi prostornou plnicí trubici, takže do ní můžete vložit i velké kusy ovoce, jako jsou jablka, aniž byste je museli předem nakrájet. Víko a nádoba na dužinu jsou průhledné, abyste včas viděli, kdy je třeba ji vyprázdnit. Díky hladkému povrchu a oblému designu bez zbytečných rohů a škvír se odšťavňovač Philips snadno čistí. Uklizeno máte za minutu!

 

Rychlé a bezpracné odšťavňování oceníte hlavně po ránu, kdy není času nazbyt. S odšťavňovačem Philips získáte s minimem námahy maximum šťávy. Najednou připravíte až dva litry šťávy, ze které namícháte ovocné bowle, sangrie a další osvěžující alkoholické koktejly. To už je základ na pořádnou letní party!

 

Pro opravdu šťavnaté léto pro vás máme soutěž o odšťavňovač Philips Viva Collection v hodnotě 2799 Kč. Pořadatelem soutěže je Philips. Hlavní cenu vyhraje 500. soutěžící, který správně odpoví na soutěžní otázku. Pro 200. a 400. soutěžícího, kteří budou znát správnou odpověď, máme připraveny roboty na přípravu salátu z řady Philips Viva Collection.

Výherci soutěže:

1. výhra - odšťavňovač Philips Viva Collection: Aneta Němcová, Maleč

2. výhra - salad maker Philips Viva Collection: Jana Sluková, Liberec

3. výhra - salad maker Philips Viva Collection: Markéta Danešová, Hostivice

 

Gratulujeme!

REKLAMA

Přidat komentář