0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Seznamte se s kečupáky a vyhrajte degustační balíček

Seznamte se s kečupáky a vyhrajte degustační balíček
sdílet:
Hradecké delikatesy už bezmála deset let patří mezi poctivé rukodělné výrobce různých dobrot ve skleničkách. A po pestech, sirupech, džemech či paštikách přicházejí s Kečupáky, novou řadou výrobků studených omáček neboli čatní, které budou chutnat velkým i malým! Tři z vás mají navíc možnost vyhrát degustační balíček všech tří nových kečupáků.

Mangáč, Hradecké delikatesyKečupáci jsou hraví a fantazii podnítí nejen veselými obaly s tvářemi Kečupáků, ale hlavně chutěmi a celou škálou možného použití. Jsou jasnou volbou při grilování: ocení je každý, kdo má rád netradiční a zajímavé chutě. Byla by však škoda omezit se jen na grilování, Kečupáci si najdou místo v kuchyni celý rok, například v kombinaci s rýží či luštěninami. Můžete je také servírovat jako dip, a to prakticky ke všemu. Pokud připravujete zeleninové placičky nebo masové karbanátky, zkuste vyměnit tatarku za tyto omáčky. Když s nimi potřete bagety či toustový chléb místo majonézy (nebo v kombinaci s majonézou) hned vykouzlíte svěží, neotřelou svačinu.

Kečupáci jsou nejen hraví, ale také zdraví – jak je u Hradeckých delikates zvykem, neobsahují žádné konzervanty, jen příslušnou zeleninu či ovoce, sůl, cukr, ocet a koření.

V plánu je celá unikátní řada, ze které je zatím k mání trojice výrobků: Dýňák, Řepák a Mangáč. Dýně a červená řepa patří mezi stálice našich zahrádek. Jsou zdravé, chutné a zaslouží si pestřejší využití než jenom kompot či naložení do sladkokyselého nálevu. Cizokrajné mango naopak dodá jídlům exotický šmrnc. Zakladatelka firmy a autorka receptur Petra Kilingrová Kečupákům vtiskla velmi osvěžující a návykové chutě. K této trojici brzy přibudou ještě Cibulák, Švestkáč a Brusiňák. Celou řadu omáček navíc doplňují doslova legendární kečupy Hradeckých delikates, které si našly místo i v kuchyni řady vyhlášených podniků.

Co vás v degustačním balíčku čeká?

  • ŘEPÁK se výborně hodí k zeleninovým jídlům, grilovaným sýrům a tofu. Ve spojení s čerstvými sýry z něj vznikne báječná pomazánka.
  • DÝŇÁK pěkně pasuje k rybám, kuřeti, skopovému nebo králičímu masu, skvěle chutná jako relish v obložené bagetě.
  • MANGÁČ se nabízí k asii, ochutí i kari a všechno, kde se používá koření typu masala. Skvělý je ke grilovaným (vege)burgerům v kombinaci s majonézou.
     

Soutěž byla ukončena. Všem děkujeme za účast a gratulujeme výhercům.

Výherci:

  • Jarmila Konvičková
  • Petr Zborník
  • Petra Fetrová

Apetit magazín

Zahraniční polévky, které se u nás zabydlely
  • Zajímavosti

Zahraniční polévky, které se u nás zabydlely

České babičky dobře věděly, že polévka je grunt. Stejný názor ale zastávají také jejich vzdálené příbuzné ve Španělsku, Itálii nebo třeba v Rusku. A tak má snad každý národ na světě svou „typickou" polévku, na kterou nedá dopustit. My jsme...
V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?
  • Suroviny

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?

Na první pohled se může zdát, že černá mrkev je jen rozmar šlechtitelů zeleniny. Chutná téměř stejně jako ta oranžová, jen má možná o trochu zemitější chuť. Její největší výhodou je ale barva, která dokáže proměnit jídla v umělecký počin! ...

Obchod Apetit