SOUTĚŽ o kuchyňské pomocníky Delimano

SOUTĚŽ o kuchyňské pomocníky Delimano
sdílet:
Soutěž byla ukončena. Vaření je hra, ale s šikovnými pomocníky je to ještě větší zábava! Chtěli byste vyhrát 1 z 6 krásných cen od značky Delimano, které vám usnadní život? Zapojte se do naší soutěže!

Když jsou po ruce šikovní pomocníci a praktické nádobí, jde vaření skoro samo! Značka Delimano představuje náčiní, s nímž budete za hvězdu, ať už se pustíte do vaření, nebo pečení! A vy máte jedinečnou příležitost vyhrát některého z praktických pomocníků do vaší kuchyně a vychutnat si tak přípravu letních pokrmů.

Připravili jsme pro vás letní soutěž o produkty v hodnotě téměř 18 tisíc korun od značky Delimano! Konkrétně se jedná o multifinkční mixér MultiFresh, multifunkční hrnec Edesia 5*, Delimano Perla Contact Gril and Sandwich Maker, horkovzdušná fritéza Air Fryer, Palačinkovač Utile a mega sada nádobí FiveStar Legend.

Soutěž byla ukončena.

Všem děkujeme za účast a gratulujeme výhercům.

Výherci:

  • multifinkční mixér MultiFresh – Martin Schwarz
  • multifunkční hrnec Edesia 5* – Markéta Kopačková
  • Delimano Perla Contact Gril and Sandwich Maker – Lucy Petrová
  • horkovzdušná fritéza Air Fryer – Jan Goralík
  • Palačinkovač Utile – Jaromír Trubák
  • mega sada nádobí FiveStar Legend – Blanka Kiršnerová

Comments

Markéta Kopáčková

Mockrát děkuji za výhru, dneska dorazila :-) Byla to tedy trochu bojovka zjistit co mi to přišlo a hlavně proč, když jsem si nic neobjednávala :-D Vůbec mne nenapadlo, že bych mohla vůbec vyhrát. Tak hlavně, že jsem se dopátrala :)

Obchod Apetit