Soutěžte o novou kuchařku Mražený jogurt

Soutěžte o novou kuchařku Mražený jogurt
sdílet:
Soutěž byla ukončena.

Vyhrajte kuchařskou knihu, která vás v létě osvěží.

Ať už se mražený jogurt (frozen yogurt) podává jako krémové osvěžení v letních měsících, nebo jako zakončení jídla o několika chodech v kteroukoli roční dobu, tak jedno je jisté – tahle lahůdka v poháru s různými přelivy a posypkami si mezi milovníky zmrzliny vydobyla doslova kultovní postavení. Nadýchaná, zdravá jogurtová zmrzlina vás jistě nadchne lehkostí a svěžestí i chuťovými variacemi. 

V knize Mražený jogurt najdete mnoho klasických a osvědčených receptů, s jejichž pomocí připravíte lákavé (a přitom nízkokalorické) zmrzlinové kreace. Pochutnejte si na mraženém jogurtu s citronovou ledovou tříští, na jahodovém s mátou, na řeckém mraženém jogurtu s medem a piniovými oříšky nebo oříškovém s karamelovým krokantem

Chcete vyhrát kuchařku Mražený jogurt? Odpovězte správně na soutěžní otázku.

V kterém roce byla vydána kuchařka Mražený jogurt?

a) 2012
b) 2013
c) 2014

Nápovědu hledejte na www.slovart.cz. Správnou odpověď zasílejte na adresu soutez@apetitonline.cz, do předmětu uveďte ‚Kucharka Mrazeny jogurt‘. Soutěž probíhá od 7. do 12. srpna 2014. Připraveny jsou dvě výhry. Vyhrává 100. a 200. soutěžící, který správně odpoví na soutěžní otázku. Výherci budou kontaktováni e-mailem. 

Výherci:
Vlasta Havelková, Týnec nad Sázavou
Radka Rabochová, Jílové u Prahy Radlík

 

Autor: jana.koprivova

Obchod Apetit