0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Velká letní soutěž o úžasné ceny!

Velká letní soutěž o úžasné ceny!
sdílet:
Soutěž byla ukončena.

Na Facebooku jsme dosáhli magické hranice 100 000 fanoušků! Ano, tolik z vás k nám chodí hledat inspiraci a nové nápady. Děkujeme! Nesmírně si vaší důvěry a přízně vážíme. Přemýšleli jsme, jak bychom mohli udělat na oplátku radost my vám. A ihned nás napadla Velká letní soutěž o báječné ceny! 

Co můžete vyhrát?

1. místo: Vína Apetit na rok zdarma (120 lahví)

2. místo: Vína Apetit na půl roku zdarma (60 lahví)

3. místo: Vína Apetit na čtvrt roku zdarma (30 lahví)

4. místo: Kávovar Tchibo

5. místo: 20 lahví šumivého vína Prosecco

6. místo: 3 kuchařky Apetit (Rychlé obědy, Léto, Snídaně a svačiny)

7. místo: Roční předplatné Apetitu

 

A teď ještě k naší další novince, e-shopu Vína Apetit, který nabízí široký výběr kvalitních vín, která přední český sommelier Jakub Přibyl spároval s vašimi oblíbenými recepty z našeho časopisu. Nezní to skvěle? K tomu si přidejte novinky a zajímavosti o víně, recepty a rady špičkových šéfkuchařů, výhodné ceny, dopravu zdarma u objednávek nad 1000 Kč a poukaz na nákup v hodnotě 250 Kč jako dárek při registraci a nákupu nad 500 Kč do konce měsíce, od září pak při nákupu nad 1000 Kč. Svět vína vás zkrátka uchvátí. Více na www.vina-apetit.cz.

 

Ovšem zpět k naší Velké letní soutěži! Princip je velmi jednoduchý. Aby byly vaše možnosti vyrovnané, jedná se o soutěž tipovací. Pokud se na Apetitonline.cz často vracíte, možná máte napůl vyhráno. Sami totiž nejlépe víte, který recept hledáte nejčastěji... Hledají ho však i ostatní? Přesně v tom totiž spočívá náš soutěžní úkol! Poté, co odpovíte na naší soutěžní otázku dostanete ještě email, ve kterém získáte instrukce jak na obchodu www.vina-apetit.cz dostat kredit 250 Kč ke svému nákupu.

 

Soutěž byla ukončena. Všem děkujeme za účast.

Výherci:

  • 1. místo: Zuzana Mošoňová
  • 2. místo: Jaroslav Hron
  • 3. místo: Kateřina Vrtišková
  • 4. místo: Hana Ernestová
  • 5. místo: Tereza Pánková
  • 6. místo: Renata Dostálová
  • 7. místo: Markéta Dekrétová


Ještě nás na sociálních sítích nesledujete? Staňte se našimi fanoušky na Facebooku či Instagramu, pro každodenní porci receptů, inspirace a novinek. 

Autor: kojzarova.m

Comments

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
  • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit