Velká letní soutěž o úžasné ceny!

sdílet:
Soutěž byla ukončena.

Na Facebooku jsme dosáhli magické hranice 100 000 fanoušků! Ano, tolik z vás k nám chodí hledat inspiraci a nové nápady. Děkujeme! Nesmírně si vaší důvěry a přízně vážíme. Přemýšleli jsme, jak bychom mohli udělat na oplátku radost my vám. A ihned nás napadla Velká letní soutěž o báječné ceny! 

Co můžete vyhrát?

1. místo: Vína Apetit na rok zdarma (120 lahví)

2. místo: Vína Apetit na půl roku zdarma (60 lahví)

3. místo: Vína Apetit na čtvrt roku zdarma (30 lahví)

4. místo: Kávovar Tchibo

5. místo: 20 lahví šumivého vína Prosecco

6. místo: 3 kuchařky Apetit (Rychlé obědy, Léto, Snídaně a svačiny)

7. místo: Roční předplatné Apetitu

 

A teď ještě k naší další novince, e-shopu Vína Apetit, který nabízí široký výběr kvalitních vín, která přední český sommelier Jakub Přibyl spároval s vašimi oblíbenými recepty z našeho časopisu. Nezní to skvěle? K tomu si přidejte novinky a zajímavosti o víně, recepty a rady špičkových šéfkuchařů, výhodné ceny, dopravu zdarma u objednávek nad 1000 Kč a poukaz na nákup v hodnotě 250 Kč jako dárek při registraci a nákupu nad 500 Kč do konce měsíce, od září pak při nákupu nad 1000 Kč. Svět vína vás zkrátka uchvátí. Více na www.vina-apetit.cz.

 

Ovšem zpět k naší Velké letní soutěži! Princip je velmi jednoduchý. Aby byly vaše možnosti vyrovnané, jedná se o soutěž tipovací. Pokud se na Apetitonline.cz často vracíte, možná máte napůl vyhráno. Sami totiž nejlépe víte, který recept hledáte nejčastěji... Hledají ho však i ostatní? Přesně v tom totiž spočívá náš soutěžní úkol! Poté, co odpovíte na naší soutěžní otázku dostanete ještě email, ve kterém získáte instrukce jak na obchodu www.vina-apetit.cz dostat kredit 250 Kč ke svému nákupu.

 

Soutěž byla ukončena. Všem děkujeme za účast.

Výherci:

  • 1. místo: Zuzana Mošoňová
  • 2. místo: Jaroslav Hron
  • 3. místo: Kateřina Vrtišková
  • 4. místo: Hana Ernestová
  • 5. místo: Tereza Pánková
  • 6. místo: Renata Dostálová
  • 7. místo: Markéta Dekrétová


Ještě nás na sociálních sítích nesledujete? Staňte se našimi fanoušky na Facebooku či Instagramu, pro každodenní porci receptů, inspirace a novinek. 

Autor: Martina Zajícová

Obchod Apetit