Vyhrajte dárkové balení koření Avokádo

sdílet:
Velká letní soutěž je tady. Co týden, to 10 balíčků pro 10 výherců. Zkuste štěstí i vy!

Soutěžte o krabici plnou koření Avokádo, se kterým vám půjde letní vaření od ruky. Kořenicí směsi jsou zcela přírodní, bez přidaného glutamátu, konzervantů a umělých barviv. Ideálně se hodí pro rychlé večeře během pracovního týdne i na grilovací párty s přáteli.

V balíčku najdete také praktické mlýnky se solí a pepřem či bylinkové zálivky, se kterými připravíte během chvilky chutný salát. Užijte si prázdniny a léto se vším všudy! 

Koření je vášeň stejně jako vaření. V následujících týdnech tyto dvě vášně propojíme a každé pondělí vám přineseme nový videorecept s kořením Avokádo. Cestujte s námi po světě. Už za sebou máme výlet do Řecka, USA, Skandinávie, Indie, Maďarska, Gruzie, Francie, Turecka a Argentiny, dnes se vydáme do Bulharska na masové kuličky s osvěžujícím melounovým salátem.

Ve videu najdete nápovědu k následující soutěžní otázce:

Na jakou úpravu masa je čubrica ideální? 
a) do mletých mas 
b) na pečeni 
c) na ragú 

Správnou odpověď zasílejte na adresu soutez@apetitonline.cz, do předmětu uveďte ‚Avokado 10'. Soutěž probíhá od 10. do 16. srpna 2015. Připraveno je 10 výher. Vyhrává každý 50. soutěžící, který správně odpoví na soutěžní otázku, až do vyčerpání výher. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Výherci velké letní soutěže s kořením Avokádo

Více

 

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit