0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte ovocné nápoje od Krtečka

plátky pomeranče ve vodě
ZDROJ: Pexels.com
sdílet:

Animovaný Krteček, který provází naše životy již od poloviny minulého století, se rozhodl opět potěšit ty nejmenší a přichází na trh s exkluzivními novinkami české výroby, ze kterých si vyberou jak holky, tak kluci. Potěšte své děti a zasoutěžte si s námi o nové nápoje s tváří Krtečka!

Dopřejte svým dětem chuť Krtečkovy malinovky. Svět se mění, ale Krteček a malinovka zůstávají stejní. Tradiční Krtečkova malinová limonáda navíc neobsahuje žádné konzervační látky ani umělá sladidla či barviva a je obohacena o vitamin C. 

krtečkova malinovka v plechovce

Ochutnejte Krtečkův ovocný nápoj, který se díky plastové lahvičce s funkčním uzávěrem dětem pohodlně pije a žádná kapka tak nepadne vedle. Tato praktická lahev plná ovocného osvěžení a energie se výborně hodí na rodinné výlety i jako součást školní svačinky nebo pro doplnění tekutin při odpoledni stráveném na dětském hřišti. Krtečkovy ovocné nápoje jsou obohaceny o vitamin C a obsahují pouze přírodní barviva.

Osvěžte se Krtečkovým nektarem – džusíkem, který je nadupaný pořádnou dávkou ovoce. Praktické 250ml balení s brčkem se vejde do každého batůžku a je ideálním osvěžením během celého dne. Skvělá příležitost k tomu, jak si zdravě zamlsat. Vše bez konzervačních látek a barviv.

krtečkův jablečný nektar

Oslavte významné dny s Krtečkovými bublinkami! Krteček nezapomíná ani na zábavu a oslavy. Rozhodl se přijít s dětskou obdobou bublinkového sektu, který je obohacen o vitamin C. Bublinky zabalil Krteček do praktické plastové lahve, která se nikdy nerozbije a mohou ji tak vzít do ruky i ti nejmenší.

Uhaste svou žízeň s Krtečkovou vodou, která je vhodná i pro kojence. Nabízíme vám i vodu s příchutí oblíbených jahod. Tímto výrobkem by Krteček rád vzkázal všem dětem, že pití čisté pramenité vody je velmi zdravé a pro tělo přínosné!

Chcete vyhrát Krtečkovy nápoje? Odpovězte správně na soutěžní otázku, která zní:

Jaké další Krtečkovy produkty společnost X-Drink nabízí?

a) Krtečkovy jogurty
b) Krtečkovy přesnídávky
c) Krtečkovy čokolády

Více o Krtečkových produktech naleznete na www.x-drink.cz. Správnou odpověď zasílejte na adresu soutez@apetitonline.cz, do předmětu uveďte ‚Krteckovy napoje‘. Soutěž probíhá od 10. do 15. června 2014. Připraveny jsou tři výhry. Vyhrává 50., 100. a 150. soutěžící, který správně odpoví na soutěžní otázku. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit