0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte zástěru, kterou navrhl Emanuele Ridi pro Asko

Vyhrajte zástěru, kterou navrhl Emanuele Ridi pro Asko
sdílet:

Prvním předpokladem dobrého vaření je dobře zařízená kuchyň. A přesně takové jsou kuchyně od kuchyňských studií porta, které si zamiloval i šéfkuchař Emanuele Ridi.

Před více než rokem jsem natočil několik nových videoreceptů a pár videospotů pro moravská kuchyňská studia PORTA. Byl to úvodní projekt, který měl představit novou možnost plánování kuchyní pro všechny.

Sám jsem byl překvapený, co všechno dokážou a jakou kvalitu nabízejí. Seznámil jsem se s touto novou podobou a nabídkou prodejen ASKO Nábytek a dodnes jsem jejich zákazníkem.

Díky úspěchu, který zaznamenala studia PORTA na Moravě, jsou nyní už i ve všech českých prodejnách ASKO Nábytek, a dokonce i na Slovensku.  

Pochopil jsem, že zkusit něco nového dává smysl. Chce to trochu odvahy od prodejců i zákazníků, ale nakonec jsou všichni spokojeni.  

Já i všichni ze studií PORTA a prodejen ASKO Nábytek vám přejeme, abyste také zkusili něco nového (třeba jen nový recept), něco, co vám přinese radost a vykouzlí úsměv na tváři…

Můj recept na skvělou kuchyni najdete na www.porta-kuchyne.cz.   

Krásný podzim všem!
Váš Manu

[[nid:30730]]

Emanuele Ridi
Skvělý otec, šéfkuchař a sportovec
Pochází z městečka Portoferraio. V Praze otevřel restauraci MANU Risto & Lounge. Jeho motto: Lehkost, originalita a čerstvé suroviny jsou tím, co dělá italskou kuchyni tak přitažlivou. Přesvědčte se sami.

 

Autor: martinbd

Apetit magazín

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?

Káva patří nepochybně k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejen proto, že obsahuje kofein, který dodává tělu energii, ale i pro svou jedinečnou chuť. Káva se stala symbolem relaxu, odpočinku a příjemných chvil ve společnosti rodiny a přátel...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Naučte se brynzové halušky
  • Tipy a triky

Naučte se brynzové halušky

Brynzové halušky jsou tradičním slovenským jídlem, ale v oblibě je máme i u nás v Čechách. Na jejich přípravě není nic těžkého, s naším postupem je zvládnete lehce. Mezi hlavní ingredience patří brynza a slanina, kombinace, která vaše...

Obchod Apetit