0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Jak připravi šťávu z červené řepy, jablek a zázvoru

AD
Jak připravi šťávu z červené řepy, jablek a zázvoru
sdílet:
Zázvor dodá šťavnatým jablkům a zdravé červené řepě nenapodobitelný šmrnc. Výsledkem je nejsvěžejší, nejzářivější a nejrůžovější drink, jaký jste kdy pili!

Ingredience:

  • 2 středně velké červené řepy
  • 6 zelených jablek
  • zhruba 2,5cm kousek čerstvého zázvoru

Příprava koktejlu:

  1. Oloupejte řepu i zázvor. Jablka dobře omyjte.
  2. Všechno nakrájejte na drobné kousky a postupně je dávejte do odšťavňovače: nejprve červenou řepu, pak zázvor a nakonec jablka.
  3. Džus můžete před podáváním zředit vodou.

 

Něco navíc:

Červená řepa obsahuje betain, který brání kornatění tepen. Barvivo, díky kterému má řepa tak krásný odstín, navíc pomáhá vylučovat sůl z těla, povzbuzuje činnost žaludku a tvorbu žluči. Jablka obsahují vitamin C, antioxidanty a vlákninu. Zázvor je to pravý životabudič a má silné protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Díky novému šnekovému odšťavňovači Philips vybavenému inovativní technologií MicroMasticating skončí až 90%* šťávy a živin ze zeleniny a ovoce ve vaší sklenici a ne v zásobníku na odpad. Využijte potenciál všech surovin na maximum! Bojíte se, že po přípravě jednoho koktejlu strávíte v kuchyni hodinu čištěním odšťavňovače? Nemusíte, bude vám totiž stačit 1 minuta! Nový design přístroje také zohledňuje nedostatek prostor v mnoha kuchyních a tak se vejde se i do té nejmenší z nich.

Více informací najdete zde: www.philips.cz/odstavnovace

 

Loading Video...
* Interní testy prováděné postupně s 1 000 g hroznového vína, jablek, ostružin, jahod, rajčat, vodního melounu, pomerančů a granátových jablek.

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
  • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit