3 skvělé podniky, které stojí za to ochutnat na Apetit pikniku

Apetit piknik
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Využijte jedinečnou příležitost poznat nejlepší kuchyni z celého světa. Vše na jednom místě a pod širým nebem.

10. gastronomický trh časopisu Apetit startuje už v sobotu 19. června 2021. Kromě stánků prodejců a kulinářů byste v Grébovce neměli minout ani restaurační zónu, kde svoji nabídku rozprostře luxusní restaurace Mlýnec a další skvělé podniky. Okouzlí vás lahůdkovým menu vyladěným speciálně pro Apetit piknik. S návštěvou dlouho neotálejte, jejich delikatesy mizí rychlostí blesku.

Seznamte se: 7 odvážných kulinářů 10. Apetit pikniku

Seznamte se: 7 odvážných kulinářů 10. Apetit pikniku

Více

1. České speciality v moderním hávu z Mlýnce    

Šéfkuchař Vladimír Vaníček pro vás oživuje zapomenuté české speciality. Ctí tradiční postupy, ale nebojí se ani moderních kuchařských metod. Dát si nadčasové a elegantní menu na pikniku? Proč ne, piknikové dobroty nemusí být vždy jen do ruky.

Mlýnec vám letos naservíruje telecí ve dvou různých podobách: jednou jako tatarák se sušeným žloutkem, podruhé jako řízek s foie gras.

2. Domácí klobásky od Rooster Sausage Gourmet   

Zapomeňte na klasiku s kečupem a hořčicí. Přijďte ochutnat vyladěné, ručně vyráběné klobásky z přeštického vepřového v bagetce z řemeslné pekárny. Společnost jim dělají domácí koprové okurčičky, nakládané jalapeňos či čedarová omáčka…

Tohle streetfoodové bistro nemůže v sobotu 19. června na Apetit pikniku chybět.

3. Moje jídlo – restaurace jakou svět neviděl

Tak trochu chytrá horákyně v restaurační zóně. Nabízí menu skvělého podniku, ovšem bez existující kamenné restaurace. Moje jídlo je parta lidí s velkou láskou ke gastronomii a jídlu jako takovému. Pokrmy sami připravují, balí i rozvážejí a slibují, že přivezou všechny chutě světa až k vašim dveřím.

Za autentičnost jídla ručí samotní kuchaři, kteří pocházejí vždy ze stejné země jako delikatesy, které vaří. Pro Apetit piknik připraví průřez kuchyněmi z celého světa. Vezměte své chuťové buňky na výlet!

Chcete ještě víc dobrot? Pokochejte se na našem Facebooku a Instagramu. Neunikne vám žádná novinka.

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin
Park Grébovka, Praha 2
Facebooková událost 10. Apetit piknik

1. Dny Apetit

19.–27. června 2021
Facebooková událost 1. Dny Apetit
Aplikace Dny Apetit

Související články

10. Apetit piknik už klepe na dveře
  • Tipy redakce

10. Apetit piknik už klepe na dveře

Oprašte tašky a košíky, další ročník našeho gastronomického festivalu a kulinárního trhu se blíží. A jako vždy bude doslova k nakousnutí. ...
5 důvodů, proč si stáhnout aplikaci Dny Apetit
  • Tipy redakce

5 důvodů, proč si stáhnout aplikaci Dny Apetit

Mějte všechny dobroty v kapse a protáhněte si Apetit piknik na celý týden. S novou aplikací získáte výhodné slevy i dárky k nakousnutí, navíc se na pikniku neztratíte. Tady je 5 důvodů, proč si hned teď stáhnout aplikaci Dny Apetit do svého...

Obchod Apetit