0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Jak se influenceři těší na Apetit piknik?

Koláž
ZDROJ: KW
sdílet:

Apetit piknik už je za dveřmi, a tak jsme se zeptali našich influencerů, jak se na něj těší. Jejich příspěvky můžete brát zároveň i jako tipy na to, kam na pikniku zamířit. Po celý den můžete ochutnávat dobroty oblíbených prodejců̊, nejlepších restaurací i odvážných kulinářů. K nim vám naservírujeme spoustu skvělé zábavy! 

Anička Grosmanová @foodpioneer 
Těším se hlavně na to, že se uvidím s redakcí, v době covidu jsme si zvykli všechno dělat online a s lidmi z masa a kostí se už člověk moc nepotká. Těším se na to, že se Apetit piknik po covidu zase uskuteční v plné kráse a že vůbec bude možné cítit energii ze stánkařů. Obzvláště těch kulinářů – nadšených a začínajících... To mi ke štěstí úplně stačí. 

Anna Grosmanová
ZDROJ: Marek Bartos/Facebook Aničky Grosmanové

Marcela Prachařová @pradobroty 
K létu patří zmrzliny, takže s dětmi určitě zajdeme na něco ledového ke stánku Kaznějovského zmrzlinářství, Natali Gelato nebo Nanuků Lunar. Burgery Kaiser Franz znám a ráda na ně zajdu i letos. Z kulinářů musíme rozhodně zajít k Nesu koláč na chodské koláče a nevynechám ani Oslaď si život, kde slibují dezerty i bez laktózy.

Marcela Prachařová
ZDROJ: Marcela Prachařová

Radka Vrzalová @bezlepkovamatka 
Na Apetit piknik se chystáme s celou rodinou, prakticky jsme spojili příjemné s užitečným. Mám ten den i kurz vaření, takže ráno strávíme s rodinou na pikniku a v poledne pojedeme vařit. A možná se ještě vrátíme, nechceme přijít o dopoledne s kulináři, než vyprodají všechny dobroty. I přes dietní omezení našich holek jsme si našli pár typů. Určitě nemineme nanuky Lunar, to je vždycky sázka na jistotu a zkusíme něco od Soyka.BIO.

Naše Betty se moc těší na létající paellu od Debodega a manžel zase na řemeslné hořčice od FILIFILI a něco ostrého od Palíto family. No a samozřejmě já se těším na holky Apetitky a novou jahodovou kuchařku. Mrzí mě, že kvůli pracovním povinnostem se budu muset vyhnout Prosekárně.

Radka Vrzalová
ZDROJ: Apetit

Tým nutričních terapeutek Ne hladu @nehladu 
Na Apetit pikniku určitě nemineme stánek Datlea. Jejich datle už jsme měly možnost vyzkoušet a je to opravdová lahůdka, které si musíme doplnit do zásoby. Zaujaly nás také produkty Podčepec, které si určitě prohlédneme, a také výrobky od Utopie. Doufáme, že pořídíme nějaký dobrý ocet na doma a cider, který by se mohl hodit hned na pikniku. 

Ne hladu
ZDROJ: Ne hladu

Svatava Vašková @coolinarka 
Zatím je to 50 na 50, ale snad dorazím a rozhodně bych neminula grilované dobroty Chick-Tricks, chodské koláče od Nesu koláč a bublinky z Prosekárny. A taky si stáhnu aplikaci Dny Apetit a pořídím dobroty online se slevou. 

Svatava Vašáková
ZDROJ: Svatava Vašáková

Karolína Fourová @karolinafour 
Určitě navštívím stánek Nanuků Lunar, které nejen krásně vypadají a skvěle chutnají, ale mají i super složení. A rozhodně nevynechám GULE Food Truck. GULE je totiž zkratkou pro Gastronomii Umožňující Lidem Existovat, podnik, který dává práci lidem s handicapem. A když se takový záměr spojí s výbornými tvarohovými mini koblížky, vznikne místo, kam se vždycky ráda vrátím.

Facebook Karolína Fourové
ZDROJ: Facebook Karolína Fourové

Související články

Autor: Apetit

Apetit magazín

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...
Fare la scarpetta: Vytvoř si botu a vytři s ní talíř
  • Poradna

Fare la scarpetta: Vytvoř si botu a vytři s ní talíř

Šťávy a omáčky často zůstanou na talíři jen proto, že není jak dostat do pusy a neporušit hned několik zásad správného stolování. Taková nesnáz ovšem Italy nezastaví. Vezmou kousek bílého pečiva a talíř jím vytřou do sucha. Tento zvyk je...
6 tipů, jak uspořádat zábavnou letní party
  • Jak na to

6 tipů, jak uspořádat zábavnou letní party

Spřádáte plány na následující víkend? Co takhle svolat rodinu či kamarády a uspořádat nezapomenutelnou grilovací party? Chuť domácích burgerů, šťavnatých steaků nebo grilované zeleniny zaručí, že se všichni zúčastnění budou olizovat až za...

Obchod Apetit