0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kuchyňští pomocníci: Bez kterých spotřebičů a náčiní bychom se v redakci neobešli?

Kuchyň
ZDROJ: Edgar Castrejon/Unsplash
sdílet:

Každý má v kuchyni své oblíbené náčiní, na které se může vždy spolehnout. Ať to je vařečka ideálního tvaru, pánev, na níž se vždy povede steak, či mísa po babičce na hnětení těsta. I my v redakci máme samozřejmě své favority. 

Karolína Waberová, editorka webu Apetitonline

Nedopustím na rýžovar, který jsem dostala před několika lety. Do té doby jsem si myslela, že nic takového nepotřebuji, ale pravda je taková, že tak dokonalou rýži v hrnci prostě nejsem schopná uvařit. Navíc můžu s klidem odejít a nebát se, že se rýže připálí. Už bych se bez něj neobešla a používám ho opravdu často. Další věci bych asi dokázala nahradit kromě překrásné porcelánové máslenky, kterou mám po babičce.

  • V rámci Dnů Apetit (13.6.-19.6.2022) můžete pořídit výhodně multifunkční hrnec Tesla, který je kromě rýžovaru i jogurtovač, hrnec na pomalé vaření či vaření v páře. Se slevou 20 % vás vyjde jen na 2 631 Kč.
Tesla
ZDROJ: Tesla

Jana Kopecká, šéfredaktorka časopisu Apetit

Já jsem šťastně zamilovaná do svého nového stolního mixéru, který nejen že připraví dokonale jemnou polévku, ale bez problémů rozdrtí led a připraví pesto. Navíc má program na mytí, kdy na zpětný chod dokonale očistí nůž i nádobu a já jsem (skoro) bez práce. Doufám, že spolu budeme dlouho, protože u nás doma se pořád něco mixuje. 

  • Ve Dnech Apetit pořídíte výkonný mixér Delimano Nutribullet a další produkty této značky s 20% slevou.
Delimano
ZDROJ: Delimano

Darina Sieglová, redaktorka časopisu Apetit

Neumím si svou kuchyň představit bez spousty věcí, nedám dopustit na struhadlo na citrusovou kůru (i parmazán), to mám v kategorii "jak jsem bez toho mohla žít" a ve stejné kategorii mám i odpěňovačku a silikonové kleště, tyhle věci považuju za základní výbavu každé kuchyně, stejně jako dobře nabroušené nože.

  • Poznejte výjimečnost japonských nožů a začněte si přípravu jídla opravdu užívat. 100% japonský originál z řady Yaxell ZEN nakoupíte v rámci Dnů Apetit se slevou 15 % na hobbychef.cz.
Hobbychef.cz
ZDROJ: Hobbychef.cz

Martina Kojzarová, šéfredaktorka webu Apetitonline

Absolutně nepostradatelným náčiním je pro mě gumová či silikonová stěrka (alias lakomec, jak se jí u nás doma říká). Tu prakticky nedám z ruky, ať už vařím nebo peču. Je to sice maličkost, ale byla bych bez ní úplně ztracená!

Srdcovkou a hotovým kuchyňským artefaktem, kterého se nevzdám, je dortový nůž po babičce. Zub času už se na něm velmi podepsal, ale dorty se s ním prokrajují jedna radost a za nový ho zkrátka dobrovolně nikdy nevyměním. A největším pomocníkem je pro mě kuchyňský robot – šlehá, tře, hněte a strouhá a já ho u toho nábožně sleduju a jsem vděčná, že nic z toho nemusím oddřít já!

  • Novou řadu kuchyňských robotů Kenwood spojují nadčasový styl a důkladné provedení. Využijte v rámci Dnů Apetit slevu 15 % na kuchyňské roboty řad Chef Baker, Titanium Chef Patissier a Cooking Chef XL e-shopu kenwoodworld.com.
Kuchyňský robot Chef XL Titanium KVL8300S
ZDROJ: Kenwood

Olga Šlesingrová, editorka webu Apetitonline

Když mi dojde přepuštěné máslo, přestanu spoustu jídel vařit a cítím v kostech velkou kuchyňskou mezeru. Přepuštěné máslo má schopnost dodat jídlu parádní chuť. Život v kuchyni si neumím představit ani bez bezedné zásoby kuliček pepře. Dostala jsem od kolegyně Martiny úžasný mlýnek na baterky, takže teď mám dva, do kterých můžu pepř sypat! Pak mám na seznamu nepostradatelných věcí ještě tyčový mixér a ruční šlehač. Přiznávám se bez mučení, že šlehání, hnětení a pasírování či sekání bych se dozajista ručně nevěnovala.

  • Pro dokonalý zážitek z vaření, stolování a krásných momentů s vašimi nejbližšími. V Butlers naleznete krásné doplňky, pomocníky do kuchyně a spoustu další stylové inspirace. Využijte slevu 20 % na vybrané produkty. Nevztahuje se na již zlevněné zboží.
Butlers
ZDROJ: Butlers

Související články

Autor: Apetit

Apetit magazín

KVÍZ: krajové speciality
  • Kvízy

KVÍZ: krajové speciality

Knedlo vepřo zná každý – oblíbený český pokrm nabízejí nejen hospody a restaurace ale také školní jídelny a kantýny. Česká kuchyně má ovšem daleko víc co nabídnout. Důkazem jsou speciality z českých a moravských koutů. Schválně, s kolika z...
Komerční sdělení
Nadýchané, a přece udržitelné mlsání!
  • Lidé a jídlo

Nadýchané, a přece udržitelné mlsání!

Sladká, příjemně nadýchaná a křupavá svačinka, která se doslova rozpustí na jazyku a vy si ji nejlépe vychutnáte v kombinaci s oblíbenou kávou nebo čajem. Takové chvíle moc nestojí, o to důležitější a povznášející v životě jsou. Užijte si...
KVÍZ: Jak dobří jste v úpravě hovězího masa?
  • Kvízy

KVÍZ: Jak dobří jste v úpravě hovězího masa?

Chcete uvařit guláš nebo roštěnky k nedělnímu obědu? Tušíte, jestli se na vývar lépe hodí přední nebo zadní hovězí či které použít do rajské? S naším kvízem můžete zjistit, jak si s hovězím rozumíte. ...
Komerční sdělení
Léto, rodina, přátelé, skvělé pití a italská pohoda!

Léto, rodina, přátelé, skvělé pití a italská pohoda!

Aperitivo Italiano je chvíle vyhrazená rodině, přátelům a ochutnávání. Nesmí chybět tyčinky grissini, krekry, sušená rajčata, olivy a samozřejmě sklenička osvěžujícího aperitivu, který doladí party atmosféru a připraví chuťové buňky na...

Obchod Apetit