0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Odměňte se tou nejlepší kávou a vyhrajte nový kávovar od Nespresso!

AD
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fpreview.shorthand.com%2Fvs1zLpAf7AWz2iEt%3Ffbclid%3DIwAR0Xm7bAahUNUKi9CccNr0IFBWciHQE8HmbYwi7i4nRr7-QBVZ_fHJNK6GY&h=AT0lfVmPE66oYYB2PkjJlIHnWr4Sunn7gZl9CYfm8UBGshRXOuOm9mLTAkov6P12HOPO0H1U_j5vCJZRa9a9a000N26U6M45aBbFmH_m2TNlRmh5ZfEOX0w-sa9v3BERI-1r_FKp
ZDROJ: Nespresso
sdílet:

Je šálek lahodné kávy, která během několika vteřin nádherně provoní celý byt, to první, na co po probuzení myslíte? S novým kávovým systémem Vertuo od Nespresso si můžete svůj ranní (anebo klidně odpolední) rituál dopřát v jakékoliv chuti i velikosti, a přitom v té nejvyšší kvalitě. Zapojte se do naší soutěže, prostřednictvím formuláře níže, a užívejte si svoji oblíbenou kávu plnými doušky.

Na tom, že by snídaně měla být opravdu vydatná, a v žádném případě by se neměla urychlit, rozhodně něco je. Češi a Slováci k tomu ale přidávají ještě jednu podstatnou „maličkost“ — velkorysý šálek kávy, ideálně o objemu 180 ml. Takhle si svoji ranní kávu dle nejnovějších průzkumů dopřává až 80 % z nás. Během dne se však naše preference mění (zatímco potřeba doplnit kofein zůstává), takže po obědě můžete zatoužit po klasickém Espressu a odpoledne Gran Lungu. Přesně z tohoto důvodu, poskytnutí kvalitního výběru, společnost Nespresso přichází s novým kávovým systémem i do našich končin (po úspěchu v mnoha zemích Severní Ameriky nebo Asie).

 

Seznamte se se systémem Vertuo

Systém Vertuo nabízí hned 33 kávových směsí a káv jednoho původu hned v pěti různých velikostech. Jediným stisknutím tlačítka můžete mít kteroukoliv specialitku, na kterou si jen vzpomenete.) Zavedením systému Vertuo rozšiřujeme možnosti přípravy kávy v domácnosti. Nabízíme větší kávy, u nichž nijak neslevujeme z chuti nebo výjimečné kvality, jež od každého šálku Nespresso očekáváte. Milovníci kávy tak budou moci objevovat kávy různých velikostí, od espressa (40 ml) po karafu (535 ml) ve stylu překapávané kávy, která je jako stvořená pro sdílení kávových momentů,“ vysvětluje Pavla Marková, Coffee ambasadorka společnosti Nespresso.

 

Vertuo od Nespresso
ZDROJ: Nespresso

 

Jak přesně Vertuo pracuje?

Systém Vertuo využívá technologii Centrifusion™ a řadu kapslí různých velikostí. Díky unikátnímu čárovému kódu na každé kapsli kávovar rozpozná, jakou kávu aktuálně připravuje, takže si následně sám upraví parametry louhování tak, aby vznikla kvalitní černá a chuťově plná káva završená hedvábnou a vydatnou vrstvou pěny. Kapsle různých velikostí zase umožňují připravit nápoje o různém objemu, vždy z pečlivě mísených a opražených zrn. Více informací o kávovarech najdete na www.nespresso.com.

 

Vertuo Next
ZDROJ: Nespresso

 

Soutěž o kávovar Vertuo Next

Nutně tento stylový přístroj s inteligentním systémem, který vám jediným stiskem vyčaruje tu nejlepší kávu, potřebujete doma? Vyhrajte ho! Vaším jediným úkolem bude: zaregistrovat se v přiloženém formuláři a odpovědět na otázku: Kolik velikostí kávy dokáže Vertuo připravit? Pokud jste četli tento článek pozorně, splnění úkolu máte v kapse. Přejeme hodně štěstí a hodně lahodné kávy!

Autor: Eva Šprincová

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
549 Kč
384 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč